› bieżące
12:58 / 11.06.2014

Zaśpiewaj i wygraj!

Zaśpiewaj i wygraj!

Codziennie przed lustrem ćwiczysz śpiewanie? Znajomi i rodzina mówią ci, że masz talent? Masz dreszcze z emocji na widok mikrofonu? ŚWIATOWID wraz z Towarzystwem Muzycznym Eroica zapraszają młodych i zdolnych do udziału w konkursie wokalnym „Jedzie pociąg z daleka".

Celem konkursu jest promocja młodych talentów i wspieranie aktywności artystycznej dzieci i młodzieży, a także popularyzacja twórczości Ryszarda Rynkowskiego. Tegoroczna edycja ma charakter ogólnopolski, a jednym z najważniejszych wymogów konkursu jest zaśpiewanie jednego utworu z repertuaru Ryszarda Rynkowskiego. W konkursie mogą brać udział wokaliści soliści, występujący z akompaniamentem instrumentalnym na żywo bądź z podkładem muzycznym. Wykonawcy prezentują dwa utwory. Czas prezentacji nie może przekroczyć 8 minut.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży - górna granica wieku uczestników wynosi 20 lat. Będą oni startować w trzech kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych, uczniowie szkół gimnazjalnych, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Aby wziąć w nim udział należy do 16 czerwca 2014 roku wysłać prawidłowo wypełnioną kartę zgłoszeniową, dostępną na stronie internetowej www.swiatowid.elblag.pl pod linkiem: http://swiatowid.elblag.pl/pl/aktualnosci/konkursy/dla-m-odych-i-z-talentem-wokalnym-konkurs/. Zgłoszenia można wysyłać pocztą, faxem lub mailem. Szczegóły w regulaminie konkursu. Konkurs odbędzie się 28 czerwca w Centrum Spotkań Europejskich ŚWIATOWID.

Jury będzie oceniać intonację, emisję głosu, dykcję, umiejętności wokalne oraz indywidualność i wyraz artystyczny.

Organizatorzy konkursu dla zwycięzców przewidzieli nagrody rzeczowe.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%