› bieżące
11:53 / 27.01.2014

Zdewastowany wiadukt na ul. Dębowej. Kto to zrobił?

Zdewastowany wiadukt na ul. Dębowej. Kto to zrobił?

fot. Konrad Kacprzak

Powyrywane części oświetlenia, barierki, powykręcane śruby z metalowych osłon. Wiadukt przy ul. Dębowej ponownie został zdewastowany i ponownie Urząd Miejski będzie musiał pokryć straty poczynione przez wandali.


Obraz, jaki zastaliśmy na wiadukcie przy ul. Dębowej przypomina przejście tornada. Powyrywane części lamp oświetleniowych, wyrwane słupki, wygięte zabezpieczenia drogi, powykręcane z osłon śruby.

- Taka dewastacja to zagrożenie dla zdrowia i życia osób, które z wiaduktu korzystają. Po raz kolejny musimy zgłaszać te problem do Ratusza. To nie pierwszy raz, gdy ten teren ulega dewastacji – alarmują nas Czytelnicy.

Monika Borzdyńska, rzeczniczka prasowa prezydenta potwierdza, że Magistrat już wie o zniszczeniach na wiadukcie przy ul. Dębowej.

- Faktycznie, po raz kolejny dokonano poważnych uszkodzeń na wiadukcie. Miasto będzie musiało zgłosić ten fakt do Komendy Miejskiej Policji w Elblągu oraz ogłosić przetarg na naprawę powstałych uszkodzeń. Obecnie trwa szacowanie strat – wyjaśnia Monika Borzdyńska.

 

6
1
oceń tekst 7 głosów 86%

Powiązane artykuły

Wiadukt na ul. Dębowej znów zdewastowany. Ile tym razem będzie kosztowała naprawa?

23.04.2014 komentarzy 1

Na początku roku informowaliśmy o zdewastowanym wiadukcie na ul. Dębowej. Wówczas zostały powyrywane części oświetlenia, barierki, a także powykręcano...

Zdjęcia ilość zdjęć 15