› zapowiedzi
10:42 / 09.07.2013

Zdjęcia z wakacji na portalu eswiatowid.pl

Zdjęcia z wakacji na portalu eswiatowid.pl

fot. nadesłane

Okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy, wygodne buty, dobra książka. Jest wiele rzeczy, które koniecznie trzeba zabrać ze sobą na urlop. Z pewnością należy do nich aparat fotograficzny, który utrwali nasze najlepsze wspomnienia z podróży. A skoro już macie zamiar robić zdjęcia, nie pozwólcie, by utknęły zapomniane w albumach czy zajmowały miejsce na dysku komputera – pokażcie je innym.

eŚwiatowid.pl i eKulturalni.pl zapraszają do udziału w wirtualnym wernisażu wakacyjnych zdjęć. Wernisaż w sieci – widoczny na głównej stronie eŚwiatowid.pl - odbędzie się we wrześniu, kiedy większość turystów wróci ze swoich wojaży.

- Są więc ponad dwa miesiące na zrobienie cudownych zdjęć. Mogą być kolorowe i czarno-białe, z Wami na pierwszym planie i zdominowane przez krajobrazy – mówi Zuzanna Gajewska, redaktor portalu eKulturalni.pl. - A będąc już przy nich. Pamiętajcie, że piękne pejzaże są nie tylko w odległych krajach, nasz region to idealne miejsce na pstrykanie fotek. Mile widziane więc będą Warmia i Mazury, ale chętnie zobaczymy też zdjęcia z mierzei, wybrzeża, gór i reszty świata.

Jak zgłosić zdjęcie na wirtualny wernisaż? Wystarczy dodać je do swojego profilu na eKulturalni.pl i zaznaczyć przy nim okienko „Dodaj do wirtualnego wernisażu”.- Fotografie możecie wrzucać już dziś, a my je przejrzymy, poukładamy i przygotujemy na wrześniowy wernisaż. Tego dnia będziecie mogli zasiąść przed komputerami w towarzystwie znajomych i obejrzeć zdjęcia nadesłane przez użytkowników, między innymi swoje – dodaje Zuzanna Gajewska.

Dla najaktywniejszych fotografów przewidziane są upominki.

Pamiętaj: dodając zdjęcie, oświadczasz, że masz do niego prawo autorskie, a Ty i znajdujące się na nim osoby trzecie zgadzacie się na opublikowanie Waszego wizerunku.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%