› bieżące
18:00 / 28.03.2014

Zespól Jorrgus już w najbliższą sobotę w Club Oxiden Elbląg

 Zespól Jorrgus już w najbliższą sobotę w Club Oxiden Elbląg

Club Oxiden Elbląg oraz redakcja gazety internetowej elblag.net pragnie zaprosić wszystkich chętnych imprezowiczów na mega imprezę, na której wystąpi gwiazda polskiej muzyki Dance zespól JORRGUS. I to już w najbliższą sobotę 29.03 o godzinie 21:00.

Największa dyskoteka w Elblągu Oxiden Club zaprasza wszystkich imprezowiczów spragnionych dobrej imprezy na niesamowite wydarzenie - koncert zespołu Jorrgus. Tworcy takich hitów jak „Mama Ci mówiła”, „Na zabawie” czy też „To były dni”.

Organizatorzy przygotowali jeszcze jedną atrakcję na ten wieczór. Przez całą imprezę piękne hostessy stock prestige będą zachęcały imprezowiczów do wznoszenia toastów w 6 językach świata. Wszystkie osoby biorące udział w zabawie będą nagradzane zniżką 50% na shota bądź butelkę. Chętni również wezmą udział w losowaniu Nagrody Głównej, która będzie niespodzianką.

O muzyczny klimat zadbają nasi rezydenci Dj Rambo oraz Dj Pearce, a gościnnie wystąpi Dj Kowal.

Wstęp na imprezę 15 zł. Wszelkie informacje dostępne są na oficjalnym funpage’u Clubu Oxiden: https://www.facebook.com/ClubOxiden.

Serdecznie zapraszamy i polecamy imprezy w Club Oxiden przy ulicy Grażyny 2. I pamiętajcie – jeżeli imprezowa sobota to TYLKO w Club Oxiden!

5
0
oceń tekst 5 głosów 100%