› policja
07:47 / 20.11.2020

Zginął kierowca bentleya

Zginął kierowca bentleya

fot. Policja.gov.pl

Na drodze ekspresowej S7 między Napierkami a Powierżem, wyniku dachowania w przydrożnym rowie 67-letni kierowca Bentleya wypadł z pojazdu i zginął na miejscu.

Nidziccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 18.11 około godz. 17:30 na drodze ekspresowej S7 między Napierkami a Powierżem.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Bentley, 67-letni mieszkaniec Warszawy jadąc prostym odcinkiem drogi w kierunku Gdańska dachował w przydrożnym rowie. W trakcie zdarzenia mężczyzna wypadł z pojazdu i poniósł śmierć na miejscu.

- informuje policjant z Nidzicy.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci ruchu drogowego, grupa dochodzeniowo-śledcza, technik kryminalistyki oraz Prokurator Rejonowy. W trakcie prowadzenia czynności jezdnia była przejezdna.


Fot. OSPJanowiec Kościelny
Na miejscu wypadku pracowało sześć zastępów straży pożarnej: OSP (Ochotnicza Straż Pożarna) Janowiec Kościelny, JRG (Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza) Nidzica, OSP Wieczfnia Kościelna iJRG Mława.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%