› policja
08:02 / 24.03.2021

Zginął pijany kierowca

Zginął pijany kierowca

Kierujący pojazdem marki Opel nagle zjechał z drogi i uderzył w słup ogrodzeniowy. 55-latek zginął na miejscu zdarzenia.

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Guzki. Kierujący pojazdem marki Opel nagle zjechał z drogi i uderzył w słup ogrodzeniowy. 55-latek zginął na miejscu zdarzenia. Pasażer nie doznał poważniejszych obrażeń. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyźni wcześniej spożywali alkohol. Funkcjonariusze, pod nadzorem prokuratora, będą wyjaśniali przyczyny i okoliczności wypadku.

W nocy (22/23.03) tuż przed godz. 24.00 w miejscowości Guzki kierujący pojazdem marki Opel, z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn, zjechał nagle z drogi i uderzył w słup ogrodzeniowy. Kierowca to 55-letni mieszkaniec gminy Biała Piska.

Mężczyzna był reanimowany przez świadków zdarzenia oraz policjantów. Funkcjonariusze podczas prowadzonych czynności czuli alkohol od kierującego. Samochodem tym jechał także 59-letni mężczyzna. Obaj mieszkali w jednej miejscowości

- mówi policjant z Pisza.

Pasażer nie doznał poważniejszych obrażeń. Znajdował się pod znacznym działaniem alkoholu. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że obaj panowie spożywali wcześniej alkohol. Sekcja zwłok wykaże, czy kierujący prowadził pojazd był nietrzeźwy. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, będą wyjaśniali przyczyny i okoliczności wypadku.

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%