› relacje
18:48 / 23.06.2013

ziELBLĄSKI weekend to gratka dla miłośników zdrowego trybu życia. Zobacz zdjęcia

ziELBLĄSKI weekend to gratka dla miłośników zdrowego trybu życia. Zobacz zdjęcia

fot. Konrad Kosacz / elblag.net

Mijający weekend, to według prognoz ostatnie ciepłe dni w najbliższym czasie. Aby dobrze wykorzystać ten słoneczny, letni czas, warto było odwiedzić Galerię EL. Pierwsza odsłona ziELBLĄGA za nami. Jak było? Sprawdźcie sami.

Sobotnie spotkanie upłynęło pod znakiem dyskusji. O blaskach i cieniach elbląskiej kultury, opowiadali między innymi Krystyna Brinkiwicz – dyrektor Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym, oraz Marek Kamm – elbląski Oficer Rowerowy. Po fali burzliwych refleksji, goście Krużganka wspólnie wybierali miejsca, które mogłyby na stałe zagościć na rekreacyjnej mapie miasta. Gwiazdą wieczoru były… rośliny. To właśnie energia w nich drzemiąca, posłużyła do wydobycia w stu procentach naturalnego dźwięku.

Podczas niedzielnego poranka, dziedziniec Galerii EL zamienił się w pole piknikowe. Chętni mogli zjeść zdrowie śniadanie na świeżym powietrzu. Spragnieni ruchu, uczestniczyli w zajęciach fitness. Dla miłośników ziół przygotowano roślinki, którymi można było urozmaicić sobie smak i wygląd kanapek. Również dla żądnych rywalizacji nie zabrakło pola do działania, bowiem mieli okazję wziąć udział w konkursie na najbardziej kreatywną kanapkę inspirowaną kolekcją sztuki geometrycznej Galerii EL. To był pierwszy, z czterech ziELBLĄGÓW zaplanowanych na ten rok. 


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 23