› bieżące
12:54 / 14.12.2012

Zmysłowe spotkanie dla dwojga. W "Promyku" kurs tanga argentino

Zmysłowe spotkanie dla dwojga. W

Intymne, eleganckie, pełne pasji...takie jest tango i takie będą warsztaty z tango argentino organizowane w piątek, 21 grudnia w Centrum Tańca „Promyk”.

Warsztaty przewidziane są dla osób, które nie miały dotychczas styczności z tangiem, ale także i dla tych, którzy mają doświadczenie w tej formie tańca. Podczas warsztatów będzie można nauczyć się kroków, figur oraz tego jak tworzyć dialog z partnerem, poprzez gesty i ruch oraz jak wspólnie czuć tango.
 
- Warsztaty to ciekawa propozycja na spędzenie czasu we dwoje, ocieplenie atmosfery przed świętami oraz forma przygotowania do sylwestrowej zabawy -mówią organizatorzy kursu. - To także niepowtarzalna okazja udziału w zajęciach prowadzonych przez specjalistę z Poznania.
 
Warsztaty poprowadzi Grzegorz Kałmuczak, absolwent szkoły Tango Argentino w Buenos Aires, dyplomowany nauczyciel tańca kat. S oraz wieloletni miłośnika tanga.
 
Warsztaty odbędą się w godzinach 18.00 – 21.00 w Centrum Tańca „PROMYK” przy ul. Browarnej 80. Ilość miejsc ograniczona.Chętnych prosimy o zgłaszanie drogą mailową: promyk@swiatowid.elblag.pl i telefonicznie 55 611 01 30/40 w godzinach (pn. -€“ pt) 8.00 - 16.00
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%