› bieżące
11:00 / 11.03.2013

Znalazł się dom dla owiec i kóz, ale potrzebny jest transport. Fundacja Tara prosi o pomoc

Znalazł się dom dla owiec i kóz, ale potrzebny jest transport. Fundacja Tara prosi o pomoc

Działając wspólnie z fundacją Tara nasze "Stowarzyszenie Patrol Interwncyjny Do Spraw Zwierząt Gospodarskich" w trosce o dalszy los zwierząt znalazł dom adopcyjny dla stada owieczek i kóz. Z powodu braku miejsca w jednym z gospodarstw w okolicy Wrocławia, małe owieczki giną pod nogami dorosłych. Dla nas każde życie jest bezcenne i każde zasługuje na godny los.

Dziś jesteśmy gotowi do przejęcia zwierząt, które pilnie potrzebują przetransportowania do naszego domu adopcyjnego w Zastawnie. Rodzina, która przyjmie zwierzęta pod swój dach to ludzie,którzy są hodowcami tych zwierząt, posiadają odpowiednie warunki do howu stada i przede wszystkim bardzo chcą pomóc. Jako organizacje, których sercem są zwierzęta postanowiliśmy połączyć siły, by walczyć wspólnie o lepszy los dla zwierząt gospodarskich. Oto treść e-maila, którego nasze Stowarzyszenie wysłało do fundacji Tara:

"Stowarzyszenie Patrol Interwencyjny Do Spraw Zwierząt Gospodarskich" Nasze Stowarzyszenie pragnie przyjąć pod swoje skrzydła owce i kozy, które czekają na pomoc i nowy dom. Posiadamy dla nich miejsce, gdzie mogłyby biegać po 40 hektarowych pastwiskach, ciesząc się życiem wraz z resztą stada. Rodzina adopcyjna posiada i miejsca i wiedzę o hodowli tych zwierząt, a przede wszystkim bardzo chce pomóc. My natomiast otoczymy je opieką i systematyczną kontrolą. Dziś byliśmy z wizytą w nowym domku dla owieczek i kóz. Ze względu na pilność sprawy i obecną sytuacją zwierząt, zarówno my jak i nowi, adopcyjni właściciele jesteśmy gotowi do przyjęcia zwierząt. Jest niestety jeden podstawowy problem- finanse na transport. Dzielą Nas tysiące kilometrów, a co za tym płynie spory wydatek na odpowiednie auto i bezpieczne przetransportowanie zwierząt. Wiemy, że są tam matki z maluchami oraz młode jagnięta, co dodatkowo wymaga niezwłocznego umieszczenia w nowym domu adopcyjnym. Prosimy o wspólne działanie dla ich dobra.

Prezes Stowarzyszenia Karolina Zgrodzka

WPŁATY MOŻNA ROBIĆ NA KONTA FUNDACJI TARA

NR KONTA Z DOPISKIEM PRZELEWU " TRANSPORT OWIECZEK"
Fundacja TARA - Schronisko dla Koni
Siedziba Fundacji: Jerzmanowska 123, 54-530 Wrocław

Adres schroniska: Piskorzyna 18, 56-160 Wińsko (adres do korespondencji)
Organizacja Pożytku Publicznego PKO BP S.A. Oddział 3 we Wrocławiu, nr konta: 75 1020 5242 0000 2902 0191 7236
Dla wpłat z zagranicy: IBAN: PL75102052420000290201917236 SWIFT (BIC): BPKOPLPW

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%