› strefa miss
21:11 / 08.12.2012

Znamy wszystkie finalistki Miss Ziemi Elbląskiej 2013. Zobacz zdjęcia i film

Znamy wszystkie finalistki Miss Ziemi Elbląskiej 2013. Zobacz zdjęcia i film

Dwadzieścia dziewcząt, dziesięć nastoletnich i dziesięć dorosłych, wystąpi w finale konkursu Miss Ziemi Elbląskiej 2013. W miniony piątek, 7 grudnia w Elblągu odbył się ostatni casting do jubileuszowej, piętnastej edycji tego konkursu.

Do klubu Bollywood Bowling, gdzie odbył się casting, zawitało 16 młodych kobiet, marzących o zakwalifikowaniu się do finału elbląskiego konkursu piękności. Wszystkie kandydatki zaprezentowały się jurorom w kostiumach kąpielowych i sukniach wieczorowych. Decyzją komisji, z castingu w Elblągu do finału przeszło 12 dziewcząt. Dołączyły one do wybranych już wcześniej na castingach w Braniewie, Młynarach, Pasłęku i Nowym Dworze Gdańskim, 8 finalistek.

Przypomnijmy, że w 5 poprzednich castingach do finału konkursu zakwalifikowano: Klaudię Weryk, Dagmarę Salińską, Ingę Markwat, Angelikę Jurgielewicz, Patrycję Olejnik, Emilię Zubowicz, Alicję Bagińską (wszystkie z Braniewa) oraz Dominikę Boczkowską (z Nowego Dworu Gdańskiego).

7 grudnia skład finalistek uzupełniły: Małgorzata Witkowska (Różaniec), Monika Mesinger (Nowy Dwór Gdański), Natalia Kurkowska (Gdańsk), Karolina Turos, Małgorzata Załuska, Natalia Sawicka, Patrycja Ciechanowska, Wiwiana Sajda, Szantala Bulkowska, Karolina Hennig, Karina Gołębiewska, Natalia Flont (wszystkie z Elbląga).

Przed finalistkami trzy miesiące ciężkiej pracy związanej m.in. z ćwiczeniami choreografii, sesjami zdjęciowymi i nagraniami filmowymi. Dziewczyny będą miały także czas na chwilę rozrywki i relaksu. W planach jest m.in. wizyta na basenie i spa. Całość zakończy gala finałowa konkursu, która odbędzie się 16 marca w sali kina Światowid w Elblągu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z castingu w Elblągu oraz filmowej relacji z tego wydarzenia.

11
1
oceń tekst 12 głosów 92%

Powiązane artykuły

Zostań Miss Ziemi Elbląskiej 2013. Już w piątek ostatni casting w Elblągu!

03.12.2012 komentarzy 2

W nadchodzący piątek, 7 grudnia w klubie Bollywood Bowling przy ul. Odzieżowej 12, odbędzie się ostatni casting do piętnastej, jubileuszowej edycji konkursu...

Zdjęcia ilość zdjęć 40