› bieżące
11:52 / 14.03.2019

Zniżka na paliwo od banku? Przeglądamy ofertę specjalną dla kierowców

Zniżka na paliwo od banku? Przeglądamy ofertę specjalną dla kierowców

Koszty tankowania samochodu stanowią spore obciążenie domowego budżetu? Poszukaj ofert specjalnych dla kierowców przygotowanych przez banki. Sprawdź, gdzie masz szansę uzyskać realną zniżkę na paliwo.

Większość kierowców ogranicza wydatki związane z tankowaniem auta głównie poprzez ograniczanie korzystania z pojazdu. Nie po to jednak masz samochód, aby bezużytecznie stał na parkingu – niczym pomnik. Warto sięgnąć po rozwiązania, dzięki którym można płacić mniej za paliwo, użytkując auto tak często, jak do tej pory.

Zacznij od konta osobistego

 Masz konto osobiste w banku, które nie daje Ci żadnych dodatkowych profitów? Czas rozejrzeć się za rachunkiem dedykowanym kierowcom. Znajdziesz je przede wszystkim w tzw. autobankach – bankach powiązanych z konkretnymi markami.

Przykład? Moto Konto dostępne w ofercie Toyota Banku to oferta specjalna dla kierowców, którzy mogą skorzystać z wielu udogodnień.

Profity w ramach rachunku dla kierowców

Dobre konto osobiste dla osób zmotoryzowanych to nie tylko brak opłat za jego prowadzenie. Jego założenie powinno wiązać się z dostępem do wielu profitów – wśród tych znaczących dla kierowców można wymienić kilka. Są one dostępne dla posiadaczy Moto Konta, którzy pobiorą aplikację Tankuj Korzyści.

  • Cash back za paliwo

Jeśli często kupujesz paliwo, zwrot wydatków związanych z tankowaniem będzie dla Ciebie zbawienny. Możesz otrzymać nawet do 10% zwrotu. Wystarczy, że:

  • zatankujesz samochód,
  • zapłacisz za paliwo kartą płatniczą przypisaną do rachunku.

Wysokość zwrotu będzie uzależniony od spełnionych przez Ciebie warunków. Chodzi m.in. o utrzymanie konkretnego średniego miesięcznego salda na koncie osobistym lub średniego miesięcznego salda depozytów.

  • Bony na paliwo

Kierowcy, którzy aktywnie korzystają z aplikacji, mogą otrzymać bony paliwowe – na łączną kwotę do 500 zł. Mają na to szansę osoby, które zdecydują się na zakup samochodu marki Toyota lub Lexus. Warto z tego skorzystać, jeśli w najbliższej przyszłości kierowca planował zmianę pojazdu na inny.

  • Łatwiejszy dostęp do finansowania

Oferta specjalna dla kierowców w ramach promocji Tankuj Korzyści pozwala również uzyskać finansowanie na korzystnych warunkach. Dotyczy to zarówno Kredytu SMARTPLAN na nowe i używane pojazdy, jak i Leasingu SMARTPLAN na nowe i używane samochody. To nie jedyna korzyść – za dołączenie do świata Toyoty, można dodatkowo otrzymać zwrot do 1100 zł.

Aktywne użytkowanie samochodów wcale nie musi dużo kosztować. Wydatki można zmniejszyć, wybierając bank dedykowany osobom zmotoryzowanym. Oferty specjalne dla kierowców pozwalają na uzyskanie sporych korzyści finansowych.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%