22:13 / 22.01.2014

Znów wygrana Hiszpanów. Bałtyk - Concordia 1-2

Concordia Elbląg wygrała drugi sparing w ramach przygotowań do rozgrywek. W Gdyni zespół trenera Jesusa Vicente Gimeneza okazał się lepszy od Bałtyku wygrywając 2-1. To zasługa Songa i Sebastiana Lubiejewskiego.

W 30 minucie prowadzenie dla gości zdobył Song. Drugą bramkę strzelił w 52 minucie Lubiejewski. Rywal był w stanie zdobyć gola w 61 minucie gdy Radosław Krysiński popisał się celnym strzałem. W Concordii zagrał nieznacznie różniący się zespół od tego, który wygrał 2-0 z Barkasem Tolkmicko. Było kilku nowych graczy a najbardziej znany to były zawodnik Olimpii Rafał Lisiecki. Bałtyk mógł zyskać przewagę jednak znakomitych okazji nie wykorzystali Krzysztof Bułka i Sławomir Ziemak.

Bałtyk Gdynia - Concordia Elbląg 1-2 (0-1)

Bramki: Radosław Krysiński 61. - Song 30., Lubiejewski 52.

Bałtyk: Tułowiecki - Weber, Proena, Wasielewski, Cielecki - Rusinek, Pilch, Szamp, Ziemak, Wesołowski - Bułka. Również: Lewiński, Czerwionka, Pettke, Piekarski, Beyl, Rasmus, Skrzecz, Krysiński.

Concordia: Hrynowiecki - zawodnik testowany, Carlos, Broniarek, Fujikawa, zawodnik testowany, Song, Jastrzębski, Hector, Galeniewski, Zapata