› bieżące
19:01 / 24.07.2013

Zobacz, kto wygrał w konkursie Skok w Tandemie - prezentujemy zdjęcia

Zobacz, kto wygrał w konkursie Skok w Tandemie - prezentujemy zdjęcia

Aleksandra Tomaszewska wygrywa w konkursie „Skok w Tandemie”, który organizowała redakcja elblag.net oraz sekcja spadochronowa Aeroklubu Elbląskiego. Zadaniem konkursowym było przesłanie najbardziej ciekawego zdjęcia obrazującego skok.

Na nasz konkurs napłynęło wiele zdjęć, ale do ścisłego finału przeszło tylko 8. Przy wyborze tych najlepszych kierowaliśmy się nie tylko pomysłem na dobre ujęcie ale także jakością zdjęcia. Najbardziej do gustu przypadła nam fotografia nadesłana przez Aleksandrę Tomaszewską i jej przekazujemy nagrodę – skok w tandemie.

Skok tandemowy to skok zapoznawczy, do którego nie są wymagane badania lekarskie ani kurs teoretyczny. Przed skokiem pasażer przechodzi jedynie 10-15 minutowe przeszkolenie. Na miejscu otrzyma kombinezon oraz sprzęt. Wymagane jest jedynie obuwie sportowe (wiązane i wygodne buty). Skoki realizowane w Certyfikowanym przez ULC Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie. Realizacja skoku możliwa od razu po otrzymaniu informacji o wygranej, do 31.08. 2013 r. w terminach skoków organizowanych w Aeroklubie Elbląskim (zazwyczaj każda sobota i niedziela, jeśli tylko jest dobra pogoda). 

Datę i godzinę należy potwierdzić kilka dni wcześniej telefonicznie pod nr 607 834 339. Maksymalna waga skaczącego 110 kg, minimalny wzrost 150 cm. Wymagana jest dobra sprawność fizyczna. Skok wykluczają ciężkie choroby serca, niestabilność kręgosłupa, chroniczna łamliwość kości, ostra niewydolność układu krwionośnego i oddechowego oraz epilepsja.

Przed realizacją skoku, pasażer zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o nieprzebytych chorobach. Osoba obdarowana nie może być w czasie skoku pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających. Voucher na skok jest imienny, nie można go przekazać innej osobie (wymagany do wglądu dowód tożsamości).

Nagrodzone zdjęcie:

Realizacja nagrody trwa ok.1,5 godziny. Skok to 40 sekund wolnego spadania i ok. 8-10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu. Ze względów organizacyjnych, zależnych np. od pogody, na skok czasami trzeba trochę poczekać na miejscu. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie skoku. W takiej sytuacji rezerwujemy dla uczestnika najbliższy, dogodny termin realizacji.

Fundatorem nagrody jest http://ssae.pl/

Panią Aleksandrę Tomaszewską prosimy o kontakt z naszą redakcją w celu uzgodnienia odbioru nagrody.

 

2
1
oceń tekst 3 głosów 67%

Powiązane artykuły

Nasz konkurs. Zrób szalone zdjęcie i wygraj skok w tandemie

29.06.2013 komentarzy 12

Rusza nasz konkurs tylko dla odważnych. Do wygrania skok ze spadochronem w tandemie z instruktorem z 3000 metrów plus film i zdjęcia wykonane z tego wydarzenia....

Zdjęcia ilość zdjęć 8