› rozwój i edukacja
08:00 / 10.01.2020

Zobacz, które elbląskie placówki oświatowe wygrały w konkursie... bal karnawałowy

Zobacz, które elbląskie placówki oświatowe wygrały w konkursie... bal karnawałowy

Kuldomek Centrum Rekreacyjno-Edukacyjne w Elblągu zorganizowało konkurs w którym do wygrania były dwa całkowicie darmowe bale karnawałowe w dwóch szkołach i przedszkolach na terenie naszego miasta lub w jego pobliżu (w odległości do 25 km). Zainteresowanie przerosło oczekiwania organizatorów, a rywalizacja toczyła się do ostatnich minut. Rywalizacja zakończyła się 9 stycznia o godz. 12.00. Przewidzany jest kolejny konkurs w maju lub czerwcu. 

Uczestnicy byli zachęcani, aby wpisywać w komentarzach nazwy i numery placówek, które ich zdaniem powinny otrzymać taką nagrodę. Wygrać miał komentarz, który otrzyma największą liczbę reakcji. Niestety, nie obyło się bez kontrowersji, gdyż z wysokim prawdopodobieństwem można było stwierdzieć, że niektóre placówki do głosowania używały nie swoich kont. 

Ostatecznie bal karnawałowy wygrały aż trzy placówki: Przedszkole nr 17 w Elblągu z ilością 524 polubień, Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu z ilością 487 polubień  oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim. Dla wszystkich placówek, które wzięły udział w konkursie organizatorzy postanowili przyznać nagrodę-niespodziankę. 

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%