› poradnik
11:20 / 19.03.2021

Zorganizuj Dzień Dziecka dla pociech Twoich pracowników!

Zorganizuj Dzień Dziecka dla pociech Twoich pracowników!

Pandemia zmusiła wiele osób do przearanżowania swojego życia i przejścia w tryb online. Mimo to podtrzymywanie kontaktów i relacji międzyludzkich nie straciło na znaczeniu. Zmieniła się jedynie forma i droga, za pośrednictwem których następuje wymiana koncepcji, pomysłów i uwag. 1 czerwca to szczególna data dla większości Twoich pracowników i ich rodzin, którą możesz sprytnie wykorzystać. Spraw swojemu zespołowi miły gest, który wzmocni i ociepli wizerunek firmy w oczach pracowników. Możliwości jest bardzo wiele.

Dzień Dziecka online – dlaczego warto je zorganizować?

Wydarzenia ostatnich miesięcy przewróciły życie większości osób do góry nogami. Sporą część pracowników biurowych (choć nie tylko) sytuacja zmusiła do przejścia na zdalny tryb pracy. Niełatwo od miesięcy mają rodzice uczniów, którzy muszą godzić obowiązki zawodowe z życiem prywatnym i opieką nad pociechami, które mają przecież lekcje online i pozostają w swych domach. Wyjątkowa sytuacja pandemiczna nie oznacza jednak, że świat zamarł – życie w końcu toczy się dalej.

Jeżeli od dawna nie miałeś bezpośredniego kontaktu z pracownikami, gdyż przeszliście na tryb zdalny, możesz podziękować im za swoją lojalność i oddanie w tym trudnym dla wszystkich czasie poprzez zorganizowanie wyjątkowego wydarzenia. Dzień Dziecka online, bo o nim mowa, na pewno będzie strzałem w dziesiątkę! Przynajmniej na jeden dzień odciążysz nieco swoją załogę, fundując ich pociechom znakomitą rozrywkę. W tym celu zleć profesjonalnej firmie organizację tego typu wydarzenia dla dzieci online. Zobacz, wśród jakich atrakcji będziesz mógł wybierać.

Animacje online oraz personalizowane życzenia

Dzieci to osoby otwarte, pełne wyobraźni i temperamentu. Potrafią odnaleźć się w wielu różnych sytuacjach. Na pewno z przyjemnością zaangażują się w zabawę online pod przewodnictwem animatora mającego świetny kontakty z dziećmi. W każdym dziecku tkwią nieskończone pokłady talentów – wystarczy tylko odrobina chęci, aby je odkryć. Zakręcone tematy lotów w kosmos czy legendarne morskie opowieści – alternatywnych światów do eksplorowania jest całe mnóstwo. Fantastycznie prezentuje się spotkanie z ulubionymi postaciami z bajki. Kubuś Puchatek, Ciasteczkowy Potwór czy Myszka Miki – zabawa będzie tak przednia, że kto wie, może również rodzice się do niej przyłączą?

Domowa gra terenowa – idealna dla poszukiwaczy skarbów

Wśród ciekawych koncepcji, które możesz wcielić w życie z okazji 1 czerwca znajduje się domowa gra terenowa. Urozmaici nudne popołudnie, zaangażuje dzieciaki i pobudzi ich wyobraźnię. Organizatorzy podzielą się z pracownikami również skrzynią skarbów, aby zabawa była nieco bardziej realistyczna. Przypomnijcie sobie sami: kto z nas nie chciał w dzieciństwie znaleźć skrzyni pełnej kosztowności?? Zabawa wciągnie dzieci na wiele godzin w fantastyczny, tajemniczy świat przygód i zagadek.

Warsztaty kreatywne dla dzieci

Któż, jeśli nie dzieci, mają w sobie ogromne pokłady kreatywności? Świeże, młode, elastyczne umysły uwielbiają poruszać wyobraźnię i przenosić się do zupełnie alternatywnych rzeczywistości. Tego typu propozycja jest idealna dla dzieci w różnym wieku. Może stanowić samodzielny element Dnia Dziecka lub być połączony z innego typu rozrywką.

Jakie jeszcze rozrywki możesz wybrać dla dzieci swoich pracowników?

Możliwości zorganizowania czasu wolnego przed ekranem komputera jest bardzo wiele. Z okazji Dnia Dziecka możesz sięgnąć po warsztaty o różnej tematyce, na przykład Hello Jello, Eco Mydliny, Odjazdowy gniotek czy Etno Design. Warto rodzaj rozrywki dopasować do dziecięcej grupy wiekowej lub postawić na taką zabawę, która ma uniwersalny i ponadczasowy charakter.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%