› rozwój i edukacja
14:24 / 17.05.2017

Zostań Instruktorem Praktycznej Nauki Zawodu

Zostań Instruktorem Praktycznej Nauki Zawodu

Pracodawco! Jesteś rzemieślnikiem? Prowadzisz własną firmę? Czy jesteś zainteresowany kształceniem zawodowym uczniów? ...a może chcesz wyszkolić pracownika? Zostań Instruktorem Praktycznej Nauki Zawodu – to się opłaca! Koniecznie musisz to przeczytać i przyjść!

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu we współpracy z Cechem Rzemiosł Różnych w Elblągu oraz Zespołem Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu,zapraszają pracodawców zainteresowanych kształceniem uczniów oraz refundacją kosztów ich wynagrodzeń i pochodnych, na seminarium - otwarte spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 25 maja 2017roku o godz. 11.00 w siedzibie Cechu Rzemiosł Różnych w Elblągu mieszczącym się przy ul. 12 Lutego 6 (trzecie piętro).

Na spotkaniu dowiesz się czym jest kształcenie zawodowe młodzieży, praktyczna nauka zawodu oraz w jaki sposób uzyskać refundację kosztów wynagrodzeń i pochodnych pracowników młodocianych. Ponadto dowiesz się jak uzyskać lub uzupełnić kwalifikacje instruktorów praktycznej nauki zawodu.

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w spotkaniu prosimy o zgłoszenie do dnia 23 maja 2017 roku do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu, poprzez e-mail: refundacjaelblag@ohp.pl, lub tel. 55/ 2326819. Chcesz uzyskać więcej informacji o spotkaniu – zadzwoń tel. 55/ 232 68 19.

PAMIĘTAJ: 25 maja 2017 roku, czwartek, godz. 11.00, aula Cechu Rzemiosł Różnych w Elblągu, ul. 12 Lutego 6 (trzecie piętro) – budynek u zbiegu ulic 12 Lutego i ul. Ratuszowej. Zapraszamy do udziału w spotkaniu otwartym i współpracy!

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%