› bieżące
11:12 / 03.12.2012

Zostań Miss Ziemi Elbląskiej 2013. Już w piątek ostatni casting w Elblągu!

Zostań Miss Ziemi Elbląskiej 2013. Już w piątek ostatni casting w Elblągu!

fot. Rafał Kadłubowski

W nadchodzący piątek, 7 grudnia w klubie Bollywood Bowling przy ul. Odzieżowej 12, odbędzie się ostatni casting do piętnastej, jubileuszowej edycji konkursu Miss Ziemi Elbląskiej 2013. Organizatorzy będą czekali na zainteresowane dziewczyny w wieku od 14 do 24 lat już od godz. 17:00.

Udział w castingu jest całkowicie bezpłatny. Organizatorzy proszą jednak o wcześniejsze zapoznanie się z regulaminem (na stronie www.misselblaga.pl) oraz zabranie ze sobą kostiumu kąpielowego, sukni wieczorowej do prezentacji w czasie castingu oraz odpowiednie do niej obuwie na wysokim obcasie (szpilki).

- W poszukiwaniu najpiękniejszych dziewcząt, w listopadzie odwiedziliśmy takie miejscowości jak: Młynary, Braniewo, Pasłęk czy Nowy Dwór Gdański. Podczas tych castingów wybraliśmy 8 dziewcząt, w większości nastoletnich. Teraz czas na Elbląg. Mamy nadzieję, że podczas piątkowego castingu w klubie Bollywood Bowling, zgłoszą się do nas także panie dorosłe – mówi Adam Brinkiewicz z Agencji Marketingowo - Reklamowej Lider z Elbląga, która jest organizatorem konkursu.

Do tej pory jury do finału konkursu zakwalifikowało: Klaudię Weryk, Dagmarę Salińską, Ingę Markwat, Angelikę Jurgielewicz, Patrycję Olejnik, Emilię Zubowicz, Alicję Bagińską (wszystkie z Braniewa) oraz Dominikę Boczkowską (z Nowego Dworu Gdańskiego).

- Uczestniczki naszego konkursu mają szansę przeżyć niesamowitą przygodę, poznać smak rywalizacji i sławy oraz zdobyć atrakcyjne nagrody o łącznej wartości kilkunastu tysięcy złotych – zaznacza Adam Brinkiewicz. - Wszystkie będą uczestniczyły m.in. w profesjonalnej sesji zdjęciowej i nagraniu prezentacji filmowych. Będą mogły poczuć się jak prawdziwe modelki. Najpiękniejsze otrzymają prawo startu w ćwierćfinałach ogólnopolskiego konkursu Miss Polski.

Finał konkursu Miss Ziemi Elbląskiej 2013 i Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek 2013 odbędzie się 16 marca na scenie elbląskiego kina Światowid. Jury przyzna wówczas 6 tytułów: Miss Ziemi Elbląskiej, I Vice miss Ziemi Elbląskiej, II Vice miss Ziemi Elbląskiej, Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek, I Vice miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek, II Vice miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek. Wręczone zostaną także tytuły: Miss Ziemi Elbląskiej Internautów oraz Miss Publiczności.

7
0
oceń tekst 7 głosów 100%