› bieżące
07:13 / 10.08.2013

Zostań twarzą magazynu telewizyjnego. Casting już wkrótce

Zostań twarzą magazynu telewizyjnego. Casting już wkrótce

fot. Telewizja Elbląska

Trzy milionowa widownia, profesjonalne szkolenie, a do tego super przygoda. Młodzi ludzi będą mogli poznać tajniki pracy w wirtualnym studiu oraz pracy przed kamerą. Telewizja Elbląska szuka wolontariuszy, którzy poprowadzą Młodzieżowy Magazyn Europarlamentu, emitowany w ponad stu lokalnych stacjach telewizyjnych w Polsce. Chętnych zapraszamy na casting.

Telewizja Elbląska po raz kolejny podbija Brukselę, od września rozpoczynamy produkcję 26 odcinków magazynu na temat Parlamentu Europejskiego. Twarzami nowego cyklu audycji będą młodzi ludzie, którzy wcielą się w rolę prowadzących .

- Szukamy osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia, kreatywnych, z dobrą prezencją i nienaganną dykcją, a przede wszystkim takich, które nie boją się nie nowych wyzwań i chcą przeżyć telewizyjną przygodę – mówi Piotr Marek, dyrektor Telewizji Elbląskiej. – Wybranych kandydatów zaprosimy na casting, jego zwycięzcy zostaną przeszkoleni przed kamerą, by już we wrześniu stać się gospodarzami Młodzieżowego Magazynu Europarlamentu.

Zainteresowani powinni do końca sierpnia wysłać CV ze zdjęciem na adres praca@tv.elblag.pl, lub dostarczyć je do siedziby Telewizji Elbląskiej. Wybrane osoby zostaną zaproszone na casting. Pierwszy odcinek Młodzieżowego Magazynu Europarlamentu zostanie wyemitowany 24 września.

Cały cykl będzie się składać z 26 odcinków. Audycja będzie docierać do ponad trzy milionowej widowni, będzie emitowana w 110 lokalnych telewizjach w całym kraju. Telewizja Elbląska

2
3
oceń tekst 5 głosów 40%