› bieżące
19:40 / 02.07.2024

Zumba na świeżym powietrzu w ramach akcji Wakacje z MOSiR-em

Zumba na świeżym powietrzu w ramach akcji Wakacje z MOSiR-em

fot. Nadesłane.

Czym jest Zumba, chyba nie musimy nikomu wyjaśniać. W te wakacje uwielbiane przez Was taneczne zajęcia przeniosą się do amfiteatru w Parku Dolinka, gdzie wspólnie z instruktorami przeprowadzimy dla was ćwiczenia na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody. Zaczynamy w środę (3 lipca) o 17:00. Wydarzenie jest bezpłatne.

Zumba, to zajęcia składające się z szybkich i wolnych rytmów, które wzmacniają i rzeźbią sylwetkę w sposób charakterystyczny dla aerobiku/fitnessu, aby w rezultacie w unikalny sposób zbalansować spalanie tkanki tłuszczowej z modelowaniem mięśni. Stosowane ruchy taneczne oparte o trening cardio (trening aerobowy) są łatwe do wykonania i prowadzą do rzeźbienia sylwetki, w szczególności w takich rejonach jak: pośladki, nogi, ramiona, dolne partie pleców czy brzuch.

W środowe popołudnie, od 17:00 do 19:00, zajęcia poprowadzi dwójka instruktorów: Marcin Wierzbicki i Małgorzata Płaza. Miejscem zbiórki będzie amfiteatr w parku Dolinka. Polecamy zabrać ze sobą wygodny strój, sportowe obuwie i dobry humor.

Zumba, to propozycja jednych z kilku zajęć programu Aktywuj się z MOSiR-em. Zajęcia standardowo odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 19:30 na Rolkowisku przy ul. Karowej 1.

Wszystkie wydarzenia i zajęcia w ramach akcji Wakacje z MOSiR-em są bezpłatne.

Tekst i fot. MOSiR w Elblągu

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%