› bieżące
16:04 / 19.02.2013

Zwycięzcy Sportowej Nagrody Prezydenta Elbląga: UKS Kontra

Wicemistrzostwo Świata Seniorek, wiele tytułów Mistrza Polski, dominacja na krajowym podwórku. To tylko zalążek sukcesów bokserskich zawodników UKS Kontra Elbląg – Sportową Nagrodą Prezydenta zostali nagrodzeni: Sandra Kruk, Żaneta Cieśla oraz Kamil Stemplewski.

Trener, Kamil Stemplewski, na pewno ma powody do zadowolenia ze swoich podopiecznych. W ubiegłym roku Sandra Kruk zdobyła srebrny medal w kategorii 57 kilogramów podczas mistrzostw Świata w Chinach.

Niespełna 24-letnia pięściarka nie poprzestała na wicemistrzowskim tytule – do swojej kolekcji dołożyła drugi tytuł mistrzyni Polski i wygrała wiele turniejów bokserskich na terenie całego kraju.

Żaneta Cieśla w wadze piórkowej (do 54 kilogramów) wywalczyła podczas mistrzostw Polski srebrny medal, poza boksem Żaneta startuje w zawodach kick-boxingu.

Szanowni Państwo: Sandra Kruk, Żaneta Cieśla oraz Kamil Stemplewski, trzy pary najmocniejszych pięści w Elblągu.