M1 - Wojtbud

Komentarze (7)

Brama na Modrzewinę: Drugi budynek mniejszy niż zakładano pierwotnie?

wróć do artykułu

~ ela z 6 b

3007 dni temu, 08:19 | ocena 71%

1

oceń komentarz 5 2

W Elbląźusiu NIE MA CENTRUM.........chyba ,źe Ogrody :)? Od Elzamu do Feniksu /Biedronki/ banki i agencje banków. Jacy gospodarze wizjonerzy takie centrum. ! Teraz centrum prubują przenieść na ''wieś'' Ach i pytanie do Wilka ! Jak wygląda sprawa gruzu na Modrzewinie ? Gruz leźy - Wilk leźy !! Słaby Prezydent ................... miasto zasypane gruzem.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ eg

3007 dni temu, 23:11 | ocena 83%

2

oceń komentarz 5 1

Oj głupio czynią.. akurat górne piętra sprzedawałyby się lepiej niż te środkowe... Panie Mytych starówkę zabudowujcie, a bramę... można sobie w takim wypadku darować..

odpowiedz zgłość do moderacji

~ gosc

3007 dni temu, 21:42 | ocena 100%

3

oceń komentarz 1 0

A gdzie na placu konstytucji postawisz sad? Moze na terenie "puszczy"? Jesli bedziesz w stanie zabrac prawowitemu wlascicielowi dzialke ktory nic na niej nie robi ,to ok.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ żyj zielono

3007 dni temu, 20:49 | ocena 71%

4

oceń komentarz 5 2

Aż do znudzenia można pisać, że to najgorsza lokalizacja w mieście! Kto dziś chce mieszkać w kołchozie w wieżowcu na skrzyżowaniu ruchliwych ulic?

odpowiedz zgłość do moderacji

~ machoman

3007 dni temu, 20:02 | ocena 100%

5

oceń komentarz 6 0

Jak zwykle Mytychowi zabrakło "cohones"!;)

odpowiedz zgłość do moderacji

~ 123

3007 dni temu, 19:00 | ocena 71%

6

oceń komentarz 5 2

A dlaczego takich budynków nie buduje się w Sródmieściu , które w 1/3 jest niezabudowane i skutkuje tym ,że Elbląg nie ma Centrum .Koncepcja Słoniny o pustym Centrum a stawianiu bloków na peryferiach ,nawet dalekich , a budynku 10 pietrowego Sądu zamiast na pl Konstytucji na Karowej między blokami jest totalnie błędna . Czemu Wilk tego nie zmienia ,choć obiecywał , nie wiem. , może jego jedyną koncepcją są obiecanki i trwanie na stanowisku by zadowol.c prezesa , a potem do Sejmu .

odpowiedz zgłość do moderacji

~ Taki jakis tam

3008 dni temu, 16:49 | ocena 92%

7

oceń komentarz 11 1

To Mytych nie wiedzial, ze te mieszkania nie beda szly? Cena tylko minimalnnie nizsza niz na Starowce, a w zamian mamy mieszkanie w bloku z widokiem na bloki na Armii Ludowej, plaski dach Ogrodow, hale produkcyjne na Modrzewinie i fabryce domow, i pnace sie w gore osiedle Nad Jarem. Do tego jedne z wiekszych skrzyzowan w miescie. Naprawde kuszaca oferta. Kolejny madry ktory ma swietny pomysl to Willa Marszalka - tez bedzie gosciu plakal.

odpowiedz zgłość do moderacji