B1 - pozyczki ratalne

Komentarze (4)

Były polityczne gry wokół przekopu, są wokół MRG

wróć do artykułu

~ Jerzy Wcisła

1449 dni temu, 00:00 | ocena 67%

1

oceń komentarz 5 10

Panie Bartku. Czytając Pana komentarz można dojść do wniosku, że lepiej nic nie robić, to się dziennikarz nie przyczepi. PiS nic nie robi i Panuto nie przeszkadza? Brakuje Panu odwagi, by spytać polityków PiS, dlaczego nie interweniują w sprawie MRG? A może to oni powinni zaprosić opozycję oraz mieszkańców i wytłumaczyć intencje ICH rządu? Poza tym, podczas spotkania nie odrzuciłem wariantu, że PiS pod wpływem działań społeczności (którą chcemy zaktywizować) zmieni decyzję - tak jak to zrobił w sprawie podwyżek płac dla administracji. I jeszcze jedna uwaga: powiela Pan nieuczciwy stereotyp, że sprawa kanału przez Mierzeję totylko polityczny spór. Gdyby tak było, to PiS już by realizował tą inwestycję - tymczasem nie potrafi JEDNEGO dokumentu przygotować do Komisji Europejskiej i co gorsza - przygotowuje specustawę, która zrobi z Mierzei drugą Rospudę. Proszę rzetelnie oceniać polityków po działaniu, a nie wtłaczać wszystkich w jeden negatywny schemat. POzdrawiam.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ JAN

1448 dni temu, 20:49 | ocena 65%

2

oceń komentarz 11 6

PAnie Wcisła, przez 8 lat nie zrobiliście nic dla Elbląga i regionu. A teraz Pan tu wstawia głodne kawałki o tym że znowu winny PiS. O ile pamietam to dokumenty przygotowywały Panskie kolezanki z UM. A Pangrzmiał że wszystko jest przygotowane na tip top.. Szanowny Panie MRG to w wiekszosci przemyt, a otrzymane wizy MRG oczywiscie ulatwialy podruze mieszkancom regionow przygranicznych, tylko nagle okazalo sie ze wielu mieszkancow Rosji jest mieszkancami Kaliningradu i moze zostac zielonymi ludzikami. Ponadto to Wasze spotkanie to w wiekszosci spotamnie aktywu politycznego PO w Elblągu. Czyli kolejne oszukiwanie ludzi w wykonaniu PO, albo potwietrdzenie ze PO to partia za wszelka cene oszukujaca panstwo okradajac je z naleznych podatkow. Ezad PiS dokonal wiecej w 9 miesiecy nizx panska formacja w 8 lat. Jetsescie specjalistami w niszczeniu, czego dowodem jest nawet dokonanie cudu w postaci wyjscia Anglii z UE.

zgłość do moderacji

~ JANUSZ

1447 dni temu, 20:50 | ocena 100%

3

oceń komentarz 0 4

JAN masz rację PiS zrujnował przez 9 m-cy więcej niż wszystkie rządzące ekipy przez ostatnie 12 lat razem wzięte. Szkoda czasu na to, żeby wymieniać tu ich dokonania zaczynając na zablokowaniu Trybunału Konstytucyjnego przez nieprzestrzegania (o zgrozo!) PRAWA a na stadninie koni kończąc! Każda aktywność (żeby nie było nie jestem sympatykiem Pana Wcisła) dla społeczności lokalnej zasługuje na pochwałę, ktokolwiek by w tej kwestii nie działał! Tymczasem PiS, który ma pełnię władzy włącznie z Panem Wilkiem ograniczania się do atakowania przeciwników politycznych. Nawet w Elblągu zamiast wspierać Wróblewskiego dla dobra Elbląga i jego mieszkańców tworzy smród dookoła. Mały ruch graniczny zaś daje ludziom pieniądze na chleb, to lepsze niż pobieranie 500+, płodzenie dzieci dla kasy i tworzenie patologii!

zgłość do moderacji

~ As

1449 dni temu, 04:20 | ocena 67%

4

oceń komentarz 4 2

Jesli wszyscy Zamkną Usta to reszta będzie dokonywać żywota w agonni. Jeśli robi PO spotkanie to oczywiście dla szumu medialnego a nie spuszczenia wody. A kto ma ruszyć cokolwiek w Sprawie?

odpowiedz zgłość do moderacji