M1 - Wojtbud

Komentarze (4)

Co jest kiczem według elbląskiego gimnazjalisty?

wróć do artykułu

~ słownik

1818 dni temu, 15:30

1

oceń komentarz 0 0

Przymiotniki z "nie" piszemy łącznie ! NIEPOTRZEBNE

odpowiedz zgłość do moderacji

~ stopkiczowatymtekstom

1820 dni temu, 17:28 | ocena 100%

2

oceń komentarz 4 0

Mnóstwo błędów w tym tekście, a koleżanki studentki kiedy pytały gimnazjalistów? W wakacje? Studentki pedagogiki i logopedii? Powinny pytać w podstawówce lub niżej... oczywiście jeśli rzeczywiście istnieją

odpowiedz zgłość do moderacji

~ gimbus

1820 dni temu, 21:36 | ocena 100%

3

oceń komentarz 4 0

....Spodnie-rurki, grzyweczka a'la Justin Bieber, pije alkohol, pali papierosy, bierze narkotyki i dopalacze. Czy tak jest naprawdę? TAK - dokładnie to - wyglądają jak cioty, zachowują się jak cioty - i pewnie tacy są. Porażka.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ alvaro, czylinaczelny krytyk i korektor

1821 dni temu, 18:53 | ocena 80%

4

oceń komentarz 8 2

No ale o co cho? Co to były za studentki? Może chociaż podacie imiona? A gdzie wypowiedzi (wiarygodne)? Kolejny tekst - nabijacz odsłon... tzn. mógłby nim być, ale nic konkretnego z niego nie wynika. Nie lepiej było zrobić sondę foto/wideo? Bo tak to wygląda jakby studentki (albo redakcja podająca się za nie) wymyśliły sobie rozmówców i bazując na kolorowych pisemkach dla gimbazjady wymyśliły też ich wypowiedzi. Brak wiarygodności "tekstu" kompletnie. W dodatku brakuje w nim zakończenia, jakby redaktorowi zabrakło pomysłu na wybrnięcie z tego. Panie Bartku, o co cho?

odpowiedz zgłość do moderacji