M3 - Mazury

Komentarze (4)

Czytelnicy piszą. Jak kandydaci chcą walczyć z bezrobociem?

wróć do artykułu

~ bozi

3830 dni temu, 15:06 | ocena 100%

1

oceń komentarz 0 2

Słuszne pytanie - przeciętnego obywatela nęka ono nieustannie: czy będę mieć pracę? czy znajdę pracę? czy nie stracę pracy? Kto z kandydatów w końcu odpowie konkretnie na temat miejsc pracy w Elblągu?

odpowiedz zgłość do moderacji

~ Bogdan

3830 dni temu, 11:37 | ocena 100%

2

oceń komentarz 0 2

A ja myślę, że warto przyjrzeć się powiatowej komisji ds. walki z bezrobociem. Czy ten twór coś robi?

odpowiedz zgłość do moderacji

~ Yogi

3831 dni temu, 21:44 | ocena 75%

3

oceń komentarz 1 3

Kadencja nowej Rady będzie trwała trochę ponad rok. Głównym zadaniem tej rady będzie uratować co się tylko da po destrukcyjnej działalności PO w postaci p. Nowaczyka i jego Rady ! Sprawdzić i rozliczyć niegospodarność czyli złodziejstwo i kumoterstwo. Zlikwidować lub ograniczyć do 20% liczebność Straży Miejskiej których i tak nie ma gdzie są potrzebni !!! Rozwiązać umowy ze złodziejskimi spółkami powołanymi przez poprzednie władze. Przyjrzenie się wszystkim przetargom które nam p. Nowaczyk zafundował. Przyjrzenie się stanowiskom które p. Nowaczyk kazał stworzyć dla swoich kolesiów (np. MPO) itp. itd.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ Jacek Zbrzeźny

3831 dni temu, 20:51 | ocena 75%

4

oceń komentarz 1 3

Jakie bezrobocie, przecież "wymyślony w Elblągu pomysł skutecznej walki z bezrobociem zyskał uznanie Komisji Europejskiej i jako jeden z pięciu europejskich projektów znalazł się w finale prestiżowego konkursu Regio Stars"! Poza tym "na temat działań zmierzających do eliminowania zjawiska bezrobocia dyskutowali członkowie połączonych Komisji: Gospodarczej oraz Komisji Bezpieczeństwa i Spraw Samorządowych". Co więcej "Radni Komisji, sprawując nadzór nad zadaniami wyrażonymi w przyjętym Stanowisku, będą konsekwentnie dążyli do przekonania elblążan, że wbrew istniejącym opiniom, samorząd elbląski będzie wykorzystywał wszystkie istniejące szanse do ograniczania skutków negatywnego zjawiska, jakim jest bezrobocie"

odpowiedz zgłość do moderacji