M1 - Syriusz

Komentarze (5)

Daj Znać. Problemy elbląskich studentów

wróć do artykułu

~ twój

2276 dni temu, 21:02 | ocena 100%

1

oceń komentarz 1 0

wyjedźcie to nie będzie problemów tak się tu myśli

odpowiedz zgłość do moderacji

~ Atsen

2279 dni temu, 20:31 | ocena 50%

2

oceń komentarz 4 4

Zgadzam się jak najbardziej co do otwarcia studiow 2 stopnia. Natomiast jestem absolutnie przeciw zawracaniu sobie glowy niepotrzebnym kierunkom typu filologie itp. W duzej mierze jest to produkcja bezrobotnych, zupelnie bez sensu. Elblag powinien skupic sie na ksztalceniu zwiazanym z informatyka, kierunkami politechnicznymi oraz ekonomicznymi, poniewaz sa one znacznie bardziej potrzebne pracodawcom niz kierunki humanistyczne.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ Mitania

2279 dni temu, 21:04 | ocena 83%

3

oceń komentarz 5 1

Niekoniecznie zgadzam się z opinią, jakoby filologie były zawracaniem sobie głowy. Miasto z przyszłością - a takim widzę Elbląg- powinno otworzyć sobie drogę do współpracy z zagranicą. Będąc gościnnie w Elblągu zauważyłam wielu obcokrajowców, niekoniecznie jednej nacji ;) Nie zaszkodziłoby wykształcić kadry, które mogą zająć się współpracą z innymi krajami Unii, czy z Rosją, wykorzystując różne projekty i możliwości. Jestem więc "za" studiami magisterskimi: filologie, informatyka, kierunki politechniczne oraz ekonomiczne także.

zgłość do moderacji

~ TD

2279 dni temu, 21:29 | ocena 67%

4

oceń komentarz 4 2

Do Atsen: ukończyłem filologię angielską i na tydzień po obronie znalazłem pracę. Pracuję do dziś. Spośród moich znajomych, którzy ukończyli anglistykę lub germanistykę wszyscy albo pracują albo dalej kontynuują edukację na studiach dziennych. Czy według ciebie języki obce są niepotrzebne?

zgłość do moderacji

~ him

2276 dni temu, 23:13 | ocena 100%

5

oceń komentarz 0 2

w dziesiejszych czasach znajomosc angielskiego nie powinna byc kwestia studiow a naturalna umietnosca kazdego czlowieka. anglistyka to kierunek bez sensu

zgłość do moderacji