B1 - pozyczki ratalne

Komentarze (6)

Dla amfiteatru jest nadzieja. Władze miasta wstrzymają rozbiórkę?

wróć do artykułu

~ zaxon

1833 dni temu, 13:42 | ocena 100%

1

oceń komentarz 2 0

Po pierwsze - na zbity pysk wywalić dyrektora ZZM za bezczynność i wyczekiwanie na emeryturę. Za brak działań i własnej inicjatywy na uporządkowanie terenu amfiteatru, po drugie Wróblewski powinien odejść z urzędu Prezydenta Miasta, za dotychczasowe zaniedbania w sprawie amfiteatru i basenu, po trzecie - należy zawiązań stowarzyszenie albo fundację na rzecz ratowania amfiteatru i zbierać pieniądze na jego remont, a miasto powinno przekazać teren w dzierżawę za 1 zł dla stowarzyszenia pod warunkiem wykonania pewnych określonych prac. Proste ? Proste !!!

odpowiedz zgłość do moderacji

~ smutny

1844 dni temu, 17:48 | ocena 100%

2

oceń komentarz 2 0

Przede wszystkim ukarać Zieleń miejską za notoryczny brak konserwacji obiektu i utrzymania porządku tj: likwidacji zielska, które niszczy się robiąc opryski, bieżących napraw, wodociągi za brak naprawy terenu wokół studzienki. Przedsiębiorcy wokół swoich firm muszą dbać o teren, sprzątać, odśnieżać, bo jak nie to KARA ! A firma miejska jak święta krowa - najlepiej rozwlić rozebrać a dla nich mniej roboty - ot i cała filozofia ! A ludzie ? co to "kogo" obchodzi !

odpowiedz zgłość do moderacji

~ czekamy

1845 dni temu, 12:08 | ocena 100%

3

oceń komentarz 3 0

Pan Szwed miał plany na stadion i inne. Może niech wyłozy w końcu kasę i cos pokaźnego zrobi a nie tylko gada przed wyborami, a wtedy jego notowania w mieście jako bezpartyjnego gospodarza wzrosną. Nie trzeba znowu czekac na kampanię wyborczą.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ turystapl

1846 dni temu, 16:50 | ocena 90%

4

oceń komentarz 1 9

?.... jedna, dwie " imprezy " i to lata temu. Zburzyć dziadostwo , postawić bujawki, urządzenia do ćwiczeń, piaskownice i .......

odpowiedz zgłość do moderacji

~ ANFI

1846 dni temu, 15:03 | ocena 93%

5

oceń komentarz 13 1

wpisz treść komentarzaModernizować nie burzyć AMFITEATR kto jest za stawia plus!!!!! kto na nie stawia minus!

odpowiedz zgłość do moderacji

~ si

1846 dni temu, 13:24 | ocena 67%

6

oceń komentarz 4 2

Rozbiorą. Decyzja zapadła. Szkoda.

odpowiedz zgłość do moderacji