Komentarze (6)

Dokąd płyną harcerze? Co się dzieje z HOW Bryza ?

wróć do artykułu

~ nieważne

2159 dni temu, 16:04 | ocena 100%

1

oceń komentarz 2 0

Po pierwsze, Panie redaktorze, jak już się bierzemy za prawidłowe nazewnictwo, to takie coś jak "Hufiec Chorągwi Elbląg" nie istnieje. Jest to Hufiec ZHP Elbląg, który podlega Chorągwi Warmińsko-Mazurskiej, która natomiast mieści się w Olsztynie. "Jakby harcerze zwrócili się do miasta to by uzyskali pomoc" - ciekawe, a co dotychczas było robione, no tak to było wręcz "błaganie o pomoc", a w zamian podwyższona opłata najmu od Zarządu Portu. Prawda jest taka, że ZHP prosi, błaga urząd miasta o środki, a nie otrzymuje pomocy. UM przypomina sobie o harcerzach w momentach, w których trzeba zrobić coś dla miasta: święto flagi, Piegusa, 11 listopada. Niestety zapomina, o tym, że jest to największa organizacja pozarządowa w Elbląga i nie dostaje rocznych pieniędzy na działanie biura tj. "Regionalne Centrum Wolontariatu", a utrzymać hufiec i innych z czegoś trzeba.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ mój nick

2164 dni temu, 23:15

2

oceń komentarz 0 0

zastępca dyrektora departamentu? jakiego?

odpowiedz zgłość do moderacji

~ NoName

2164 dni temu, 21:40 | ocena 67%

3

oceń komentarz 1 2

HOW Bryza upada z roku na rok. Nawet spory teren ośrodka odgrodzono płotem i służy teraz jako plac przeładunkowy, a jachty muszą stać stłoczone na niewielkiej powierzchni.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ bryzowiec

2159 dni temu, 15:59

4

oceń komentarz 0 0

Plac ten - nie jest już terenem Bryzy, według Urzędu Miasta jest to teren Glen Portu i tereny te zostały odebrane Bryzie.

zgłość do moderacji

~ hhhhhhhhhhytrt

2164 dni temu, 13:32 | ocena 100%

5

oceń komentarz 1 0

właśnie może tak nierób Wcisła zrobi coś dla miasta.!!!

odpowiedz zgłość do moderacji

~ turban

2164 dni temu, 12:58 | ocena 100%

6

oceń komentarz 3 0

co na to wodniacki autorytet,jurek motorowka? gdzie on teraz jest? przed wyborami byl wszedzie i nigdzie. a teraz zapadl sie POd ziemie, zdjeli go nawet z plakatu na szybie elblaskiej peło. widac nie kojarzyl sie zbyt dobrze.

odpowiedz zgłość do moderacji