M3 - Mazury

Komentarze (3)

Food trucki ponownie zawitały do Elbląga... Kiedy powrócą? (+ zdjęcia)

wróć do artykułu

~ Redakcja

1129 dni temu, 13:47 | ocena 100%

1

oceń komentarz 0 1

Organizując konkurs nie wiedzieliśmy, że organizatorzy przyjmą taki system wydawania nagród. Najważniejsze jest chyba jednak, że nagrody były dostępne do odbioru, smaczne i można je było z przyjemnością skonsumować:)

odpowiedz zgłość do moderacji

~ wygrany

1129 dni temu, 09:45 | ocena 100%

2

oceń komentarz 2 0

Hej, jedna uwaga na przyszłość w sprawie nagród typu voucher. W zasadach zabawy nagroda miał być voucher na dowolne danie z dowolnego foodtrucka - niestety nie było to prawdą, ponieważ każde auto miało ustalone przyjąć max. 2 vouchery. Zatem dochodziło do sytuacji, gdzie nie mogłem odebrać dania z dowolnego auta. Dopiero przy 4 aucie miałem możliwość zrealizować nagrodę - dziwne i niezrozumiałe ustalenia. Pozdrawiam.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ nagrody

1129 dni temu, 10:02 | ocena 100%

3

oceń komentarz 2 0

Miałem podobnie. Dla organizatorów imprezy, a przede wszystkim właścicieli food trucków, jest to wygodne. Przecież gdyby 20 osób, które wygrały w konkursie odebrało nagrodę w jednym food trucku to właściciel by to odczuł na kieszeni. Z drugiej strony to są bardzo niefajne zasady dla osoby, która wygrała. PS Ja akurat odebrałem nagrodę w drugim food trucku i tragedii nie było.

zgłość do moderacji