M2 - polskicaravaning.pl

Komentarze (9)

Kazimierz Falkiewicz do Prezydenta i Radnych: Zapraszam na debatę

wróć do artykułu

~ Ja-Za

2947 dni temu, 18:43 | ocena 50%

1

oceń komentarz 2 2

Napisałem pan Kaziu, a nie Kaziu więc nie zabiegam o kolesiostwo. I to by było na tyle.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ Kazimierz Falkiewicz

2947 dni temu, 18:21 | ocena 67%

2

oceń komentarz 2 1

Nie obrażam się gdy moi przyjaciele mówią do mnie Kaziu. Dlatego myślę "Ja-Za" że chcesz się do nich zaliczyć, jeżeli mnie tak nazywasz. Nie powiadam moim przyjaciołom co mają mówić bądź pisać, dlatego nie uważam że ponoszę odpowiedzialność za treści, które zamieszczają. Jeżeli się z nimi nie zgadzam mówię im to jednak prosto w oczy. Dlatego tobie mojemu nowemu przyjacielowi również chciałem powiedzieć że się mylisz, nigdy do tej pory nie było żadnej debaty pomiędzy Prezydentem, Radą Miejską i członkami GR. Były jedynie spotkania, Prezydenta z mieszkańcami podczas których mogliśmy co najwyżej zadać jakieś pytanie. Debata jak sam wierz to spotkanie, twarzą w twarz i dyskusja, a nie monolog jednej strony.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ hrabia

2947 dni temu, 17:42 | ocena 60%

3

oceń komentarz 3 2

Przed wojną w II Rzeczpospolitej był taki zwyczaj, że z chamami i prostakami się nie dyskutowało. Chamów i prostaków się traktowało nahajką i wsadzało do pierdla. Demokracja to ważna rzecz, ale aby przed ustawową kadencją robić zamieszanie referendum to zwykłe awanturnictwo.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ Ja-Za

2947 dni temu, 17:35 | ocena 67%

4

oceń komentarz 4 2

Panie Kaziu to pana sympatycy, używają wulgarnych słów, wręcz mówią o wieszaniu osób przeciwnych referendum. A pan dalej w zaparte.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ Ja-Za

2947 dni temu, 17:26 | ocena 71%

5

oceń komentarz 5 2

A o czym prezydent miał by rozmawiać? Panie Kaziu byłeś już pan ze swoją świtą na przynajmniej dwóch debatach, które przerosły waszych "zbawców" Elbląga.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ bezinteresowna

2947 dni temu, 11:31 | ocena 100%

6

oceń komentarz 0 5

Szanowna Redakcjo! Opublikowane przez Was "owe" pismo, ktore nie jest szczytem polszczyzny, nie musi być lekceważone i nieco złośliwie komentowane w zajawce materiału. Na marginesie dodam, że opublikowanie jednostronnie oswiadczenia wiceprezydenta w sprawie, o ktorej wogóle nie informowaliście jest nierzetelnością informacyjną i wprowadza czytelników w błąd, gdyż nie wiadomo do jakiej publikacji to oświadczenie się odnosi. Mam przekonanie, że jednak bedziecie coraz lepsi, czego Wam życzę.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ gienek

2947 dni temu, 12:44 | ocena 60%

7

oceń komentarz 2 3

przecież oświadczenie wiceprezydenta było płatnym artykułem. jak prowadzisz biznes i przychodzi do ciebie ktos kto chce cos kupic to mu mowisz sorry nie sprzedam ci tego?

zgłość do moderacji

~ chudy

2947 dni temu, 14:11 | ocena 100%

8

oceń komentarz 0 2

gienek - Mylisz media ze sklepem. Przeproś redaktora. V-ce nie musiał pisać płatnego oświadczenia. Wystarczyło zrobić z nim np. wywiad. Rożnica polega na tym, że płatnego oświadczenia nie skomentujesz a i prawdy się nie dowiesz.

zgłość do moderacji

~ endek

2947 dni temu, 11:13 | ocena 100%

9

oceń komentarz 1 0

"...uczestnikami (debaty) będą Prezydent, Rada Miasta Elbląga i przedstawiciele Grupy referendalnej..." czyli mnie nie zaproszono!

odpowiedz zgłość do moderacji