M3 - Dany Meble

Komentarze (9)

Nasza Czytelniczka o dziwnym kursowaniu autobusów linii nr 12. ZKM zaprzecza

wróć do artykułu

~ Szczera

237 dni temu, 17:29

1

oceń komentarz 0 0

Z Rowerami to bardzo dobry pomysł.Byłam niedawno Lipsku Niemcy tam maja mnóstwo rowerów do wynajmowania w różnych miejscach miasta jest ich tam zatrzesienie włączysz aplikacje kacje w telefonie nie bierzesz i jedziesz za pare groszy a tu tluczesz się w smrodzie nie dość to albo tramwajem rupieciem huczacym tak ze własnego oddechu nie słychać a bileciki drogie !i żadnego komfortu jazdy .Ja czesto wracam z pracy przed 20 to jeżdżą te stare pojedyncze wagony do których ludziom starszym jest bardzo trudno wsiąść i to jest dramat

odpowiedz zgłość do moderacji

~ matka

245 dni temu, 12:32 | ocena 67%

2

oceń komentarz 2 1

Wielokrotnie jeździłam 12 i czytelniczka ma rację . 12 ma zawsze spóźnienie, kiedy wsiadam na Bielanach !!!!

odpowiedz zgłość do moderacji

~ A. Kuma

247 dni temu, 09:47

3

oceń komentarz 0 0

Jak autobus ma się "przebijać" przez korki jadąc z kierunku Próchnika? Tam jest aż taki ruch, który powoduje takie opóźnienia?

odpowiedz zgłość do moderacji

~ Kierowca 12

247 dni temu, 09:10 | ocena 100%

4

oceń komentarz 2 0

Dziwne rzeczy wypisuje czytelniczka. Żeby nie stać w zatoczce na ul. Królewieckiej (bo przyjeżdżam za wcześnie) muszę opózniać wyjazd z Próchnika o ok. 1 minutę. Pózniej wlokę się autobusem bo tak jest ułożony rozkład jazdy.(chociaż można by było jezdzić o wiele szybciej. I tak na ul. Robotniczej jestem za wcześnie i muszę stać w zatoczkach żeby trzymać się rozkładu jazdy. I tak jest od 25 lat. To co wypisuje czytelniczka to stek bzdur. 12 i 21 to najwolniejsze linie autobusowe w Elblągu. Nawet w godzinach największego szczytu na 12 nie da rady wyłapać takiego opóznienia jakie opisuje czytelniczka. Jesteśmy nadzorowani przez system satelitarny i dokładnie wiemy w jakim czasie mamy być na danym przystanku.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ suwerę

247 dni temu, 20:51 | ocena 100%

5

oceń komentarz 1 0

Popieram Autorkę. Po pierwsze- drodzy włodarze,może zauważyliście, że w naszych okolicach mieszka coraz więcej elblążan-może by tak zwiększyć częstotliwość jazdy autobusów? Dlaczego w weekendy mamy autobusy co 2 godziny, a do domu musimy wracać o 22:00?Po drugie-dlaczego 12-tka jest autobusem wycieczkowym,do którego trzeba zabierać kanapki i jajka na twardo, bo jedzie przez całe nasze piękne miasto? Rozumiem,że nasi rządzący mieszkają w innych okolicach,ale chyba miasto jest dla wszystkich-my tez płacimy podatki. Coś bardzo jest nie halo z tą 12-tką i czas to zmienić.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ Pieszy pasażer

247 dni temu, 20:20 | ocena 83%

6

oceń komentarz 5 1

A dziś nie przyjechały dwie "8" , jedna o 17:09 , druga o 17 :29 i w międzyczasie "18" też nie było., przystanek ul.Nowowiejska. I co na to ten specjalista odf komunikacji z ZKM Górecki?

odpowiedz zgłość do moderacji

~ Akcjat4

247 dni temu, 18:20 | ocena 100%

7

oceń komentarz 1 0

ZKM bez konsekwencji i z zyskiem można zlikwidować. Wystarczy jedna firma komunikacyjna tak jak było kiedyś . Bez tego "specjalisty" mozna ułożyć rozkłady i zorganizować kursy. A nie spółka goni spółkę, dyrektor,dyrektora i pensyjka zacna za nic nie robienie.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ Górecki "szczytuje", czyli udaje , że nic nie wie.

247 dni temu, 14:27 | ocena 77%

8

oceń komentarz 10 3

Kolejny problem jest z autobusami , które wyjeżdżają z dworca PKP/PKS. Tam kierowcy nagadać się nie mogą, stąd opóznienia wyjazdów, a potem gnają na złamanie karku by zdążyć , bo za opoznienia sąrozliczani. Notorycznie spóznia się " 13" z dworca w kierunku Ogólnej. jej spóznienie sięga nawet ponad 10 minut Tak było jak linie obsługiwał ALP, teraz tymi krótkimi gratami WARBUS nie mieści się w czasie. I niech specjalista Górecki powie, gdzie tu ekonomia i logoka: "13" w godzinach szczytu w całym tygodniu jezdzą małe kanciaste pudełka, z rozwalonymi amortyzatorami, gdzie czuć w pojeżdzie każdą nierówność drogi, studzienkę itp, ( kto to dopuścił do jazdy i za ile w kopercie?). Zaś w weekendy: sobota, niedziela jeżdżą niemalże puste duże, przestronne autobusy. Gdzie te akurat w tygodniu powinny jeżdzić, by ludzie się nie cisnęli jak śledzie w beczce. I ludzie , myjcie się , bo jeżdżą u nas BRUDASY, i wtedy to nie jest autobus a smrodobus.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ iddidi

248 dni temu, 13:00 | ocena 67%

9

oceń komentarz 8 4

Wprowadzić do Elbląga rowery miejskie i niech ta żałosna komunikacja upadnie.

odpowiedz zgłość do moderacji