M1 - Syriusz

Komentarze (19)

„Notoryczny jazgot i warkot silników”. List otwarty elblążanki do prezydenta

wróć do artykułu

~ Kioto

1475 dni temu, 18:10 | ocena 57%

1

oceń komentarz 4 3

A mi przeszkadza jak w kościele dzwony biją i co mam zrobić hihi jest lotnisko to samoloty latają i tyle niech się pani na wieś przeprowadzi tam jest cicho

odpowiedz zgłość do moderacji

~ stophalas

1492 dni temu, 21:24 | ocena 75%

2

oceń komentarz 2 6

Chętnych do podpisania petycji w tej sprawie proszę o kontakt:stophalas.elblag@gmail.com

odpowiedz zgłość do moderacji

~ Pick

1496 dni temu, 10:28 | ocena 56%

3

oceń komentarz 4 5

A moze napisac, ze ta pani notorycznie wnerwia mieszkancow Elblaga ?

odpowiedz zgłość do moderacji

~ robi

1497 dni temu, 23:19 | ocena 80%

4

oceń komentarz 1 4

Gdy czytam takie komentarze jak napisane przez kki, kocham Elbląg czy ewa, to niedobrze się robi. Ci ludzie niewiele rozumieją i uważają, że mieszkańcy miast muszą wszystko znosić tylko dlatego, że postanowili zamieszkać w mieście. Otóż miasto jest zazwyczaj bardziej uciążliwe dla mieszkańców ale wszystko ma swoje granice, hałas, korki na ulicach i inne uciążliwości i zadaniem władz miasta jest by je ograniczać. A tutaj jak na razie prezydent nie podjął żadnych działań. Biznes, chęć zysku, jak nam się to teraz wmawia, nie jest złotym cielcem. Ludzie mają prawo do wypoczynku. W niektórych miastach np. zakazano szkołom nauki jazdy wyjeżdżać z kursantami do centrów w godzinach szczytu, bo powodowali duże utrudnienia w ruchu. Można? Można. Tylko trzeba chcieć. Co za problem aby Wróblewski zwrócił się oficjalnie do organizatorów lotów żeby, jak kiedyś, samoloty startowały w kierunku południowym a nie jak teraz prosto nad dachami domów w kierunku zachodnim? Pisać nie umie?

odpowiedz zgłość do moderacji

~ Nickolodion

1415 dni temu, 20:54 | ocena 100%

5

oceń komentarz 0 2

Wypad z Elbląga. Nara. Nie podoba ci się to się wyprowadz.

zgłość do moderacji

~ ppppppp

1497 dni temu, 21:15 | ocena 100%

6

oceń komentarz 0 3

Zapraszam na ulicę Rydla i wesołe miasteczko w formie placu zabaw który zafundował prezesina spółdzielni Nad Jarem, tutaj na pewno Pani nie odpocznie, nawet w nocy, bo nocą bawią się ci co spać nie muszą nie pracują, państwo im płaci za to że nie pracują i śmieją się z tych co chcieli by odpocząć przed ciężkim dniem pracy, pozdrawiam.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ SĄSIAD

1436 dni temu, 07:26 | ocena 100%

7

oceń komentarz 0 2

NAD JAREM SPRAWA JEST PROSTA NIE UMIEJAV PIC I SIE ZACHOWYWAC TO WESZWAC NA NIICH POLICJE ALBO STRAŻ MIEJSKA TO ODRAZU BENDZIE INACZEJ NA BRZECHWY JAKOS OD UCZYLI SIĘ PICIA I HAŁASU ALBO 1 albo 2

zgłość do moderacji

~ ewa

1498 dni temu, 09:15 | ocena 63%

8

oceń komentarz 3 5

to niech zamieszka w poblizu Okęcia w Warszawie to dopiero usłyszy co to jest hałas !!!!!!!

odpowiedz zgłość do moderacji

~ Ogrodniczka

1498 dni temu, 18:32 | ocena 67%

9

oceń komentarz 2 4

Większość z osób komentujących nie zrozumiała tego listu. Tu nie chodzi o wszystkie samoloty latające nad Elblągiem tylko o ten jeden "weekendowy". właśnie teraz od pół godziny lata bezpośrednio nad moim domem inny samolot-biały (nie znam się na samolotach) i mnie on wcale nie przeszkadza. Natomiast ten stary, głośny, "weekendowy" strasznie mnie drażni.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ gogo

1499 dni temu, 09:12 | ocena 62%

10

oceń komentarz 8 5

uciążliwe to jest wycie silników samochodów pilotowanych przez młodych głupków urządzających nocne wyścigi.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ z Reja

1499 dni temu, 08:10 | ocena 50%

11

oceń komentarz 9 9

Zgadzam się w 100% z Panią Beatą. Gratuluję odwagi. Nareszcie ktoś poruszył ten problem. I zapewniam, to nie jest problem tylko tej Pani. Ja mieszkam na Reja i też od 3 lat drażni mnie ten warkot samolotowy w weekendy. Mam wrażenie, że większość tu komentujących nie przeczytała dokładnie tego listu. Czy ta Pani pisze coś o likwidacji lotniska?Nie! Czy tej pani przeszkadzają normalnie latające samoloty? Nie! Chodzi tu o ten jeden stary, terkoczący samolot, który lata od piątku do niedzieli nad Elblągiem.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ surazdzis

1499 dni temu, 06:59 | ocena 70%

12

oceń komentarz 7 3

Kiedyś samoloty startowały w kierunku południowym a nie jak teraz prosto nad dachami domów w kierunku zachodnim tj. nad zatorzem

odpowiedz zgłość do moderacji

~ kki

1499 dni temu, 00:58 | ocena 65%

13

oceń komentarz 6 11

Mam pytanie . Co było pierwsze - lotnisko, czy Pani zamieszkanie w jego pobliżu ? Nalezało wybrać inna lokalizację zamieszkania a teraz nie robić problemów Prosze nie wypowiadać się w imieniu wszystkich mieszkańców. Zapewne jest to Pani odosobnione zdanie i oczywiście jeśli hałas Pani przeszkadza to może Pani zmienićmiejsce zamieszkania. Równiez mieszkam w poblizu lotniska . Piekny widok skoczków, czy lecącego samolotu wywołuje mój podzi i zachwyt

odpowiedz zgłość do moderacji

~ Pick

1496 dni temu, 10:26 | ocena 60%

14

oceń komentarz 2 3

Popieram w calej rozciaglosci. Ja mysle, ze niektorzy ludzie juz sie tacy rodza, ze ze wszystkim im zle a najgorsze, ze wypowiadaja sie za wszystkich, ktorych nawet o zdanie nie spytali. Jesli o mnie chodzi to lotnisko TAK a ta pani NIE. Co lotnisko wnosi Elblagowi a co ta pani wnosi ? Czy moze raczej wynosi ?

zgłość do moderacji

~ anty

1473 dni temu, 19:04 | ocena 100%

15

oceń komentarz 0 2

Głupie pytanie!!!!!!!!!!!!!

zgłość do moderacji

~ Hel

1499 dni temu, 23:52 | ocena 67%

16

oceń komentarz 4 8

Symptomy nadchodzącej kwarantanny i jej skutków z powodu koronawirusa wystąpiły u pani przed pandemią , to przypadek dla medycyny ...?

odpowiedz zgłość do moderacji

~ tez mieszkaniec

1499 dni temu, 18:06 | ocena 58%

17

oceń komentarz 7 5

A widzi Szanowny Pan KochamElblag w liscie Pani Beaty slowa WSZYSCY MIESZKANCY ?

odpowiedz zgłość do moderacji

~ Port

1499 dni temu, 15:43 | ocena 56%

18

oceń komentarz 9 7

Cóż... Mieszkamy na Zatorzu i nie przeszkadza nam latanie. Samoloty widać z okna i jest to nie lada gratka. W ostatni weekend może z trzy razy były słyszalne.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ KochamElblag

1500 dni temu, 12:00 | ocena 56%

19

oceń komentarz 15 12

A ja bym prosił Panią Beatę Sucharską, żeby nie wypowiadała się za wszystkich mieszkańców. Ma Pani taki ogromny z tym problem? Proszę zebrać podpisy tych. .. WSZYSTKICH mieszkańców i wypowiadać się wtedy za nich. Ja osobiście pracuje na terenie całego miasta, przemieszczam się po nim całymi dniami i błagam. .. samoloty słyszałem może z kilka razy przez cały okres mojego życia w tym mieście a mieszkam w nim 24lata. Dodatkowo hałas ten zupełnie nie był uciążliwy czy też na tyle głośny, że nie dałoby się normalnie funkcjonować. Nawet nazwanie tego „hałasem” to już duża przesada. A mieszkańcy dzielnicy przy lotnisku. .. to ta sama bajka co z mieszkańcami starówki. Kupujesz mieszkanie czy domek czy się budujesz? Sprawdź najpierw gdzie to robisz. .lotnisko nie spadło z nie a 3lata temu! Nie życzę sobie aby ktoś wypowiadał się za mnie! Więc proszę przestać to robić. .

odpowiedz zgłość do moderacji

wróć do artykułu