M3 - Mazury

Komentarze (4)

Pięć, a nie dziesięć przejazdów przez granicę polsko-rosyjską. Czego jeszcze możemy się spodziewać?

wróć do artykułu

~ ZKS

4048 dni temu, 19:28 | ocena 100%

1

oceń komentarz 0 2

By żyło się lepiej... Nikt jak się pytam na nich nie głosował, a jednak wygrali. Taki rząd Polaku sobie wybrałeś, a więc nie skomlaj, zaciskaj zęby i naprzód by was wybraniec sikora mógł lizac lody i słodkie pierdy na uszy wam nawijac. Wstyd tylko tym, którzy lansują sie przy tym amrykańskim "geniuszu"- won platwormo, won różowi i czerwoni. ZKS !ZKS!ZKS! ps. turlej ty także liżesz sikorze?

odpowiedz zgłość do moderacji

~ Passat

4051 dni temu, 19:24 | ocena 100%

2

oceń komentarz 0 2

A gdzie nasz zbawca poseł Wojciech Penkalski? Nie robi konferencji, żadnych spotkań na granicy. Co jest grane? Pośle wstań chwyć za szablę larum grają. Ratuj bo bez Ciebie giniemy. Mieszkańcy przygranicza.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ sylka76

4054 dni temu, 17:07 | ocena 82%

3

oceń komentarz 9 2

No w końcu ktoś na nich głosował.... Ja nigdy! Wiek emerytalny tez podnieśli i co teraz siedem lat więcej muszę tyrać na emerytów, którzy w teraz głosowali na ten rząd. Super i tak Polakom dobrze jako naród uciemiężony zawsze się sprawdzali. Czas wyemigrować, mam dziecko niepełnosprawne i wszędzie będę miała lepiej aniżeli tu i nawet nie można dorobić na głupim paliwie nie mówiąc już o własnych potrzebach.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ stasio

4055 dni temu, 14:12 | ocena 82%

4

oceń komentarz 9 2

Granda i jeszcze raz granda. Platformersi cisną nas jak cytrynę. Czas otrząsnąć się. Brak zmian na lepsze mimo rządów przez 2 kadencje. Nie zrobili nic ze służbą zdrowia (dalej stoję jak dziad w rocznej kolejce do specjalisty), nic nie zrobili z ZUSem a tym bardziej złodziejskim KRUSem. Szkolnictwo leci na łeb na szyje! Poziom jest żenujący a młodzież głupieje... Choć to może to lepiej. Głupim narodem łatwiej manipulować. Nie polepszyło się na rynku pracy. Popatrzcie na nasz region. Przodujemy w statystykach bezrobocia. PO nie robi dla nas nic. Nic absolutnie nic! Dali przywilej a teraz go zabierają. Co to za czasy, co to za czasy ... Jestem niezadowolony

odpowiedz zgłość do moderacji