M1 - Syriusz

Komentarze (9)

Referendum. Tylko po co? - analiza

wróć do artykułu

~ karen

4019 dni temu, 12:14 | ocena 64%

1

oceń komentarz 7 4

Raedek jakoś tą myśl rozwiniesz uzasadniając to, czy po prostu na tym kończą się twoje możliwości intelektualne?

odpowiedz zgłość do moderacji

~ Raedek

4019 dni temu, 09:48 | ocena 86%

2

oceń komentarz 2 12

Żenujący poziom artykułu. Pytanie- po co pisać takie artykuły? Odpowiedź: po nic.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ anonymous user

4019 dni temu, 09:05 | ocena 89%

3

oceń komentarz 1 8

uuu - najpierw moderator puszcza komentarze, a później je usuwa ?? no to się chłopie - moderatorze zastanów, albo w lewo albo w prawo. cóż chyba trafił się nam portal, który również się boi trudnych tematów, a może nawet za chwile pokaże nam którą ze stron sceny politycznej będzie wspierał, a którą wręcz odwrotnie.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ redakcja

4019 dni temu, 09:31 | ocena 63%

4

oceń komentarz 5 3

komentarz może zostać zgłoszony do moderacji - często o usunięciu posta decyduję subiektywne odczucia moderator. Raczej nie ma to związku z celowym działaniem usuwaniem niewygodnych komentarzy.

zgłość do moderacji

~ anonymous user

4019 dni temu, 08:47 | ocena 50%

5

oceń komentarz 3 3

PROT - nie pisałem o nowaczyku tylko o autorze tekstu, a że na wymienionej stronie o owej osobie można coś znaleźć. no cóż - niech każdy rozstrzygnie co myśli o tych treściach.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ prot

4019 dni temu, 08:38 | ocena 50%

6

oceń komentarz 3 3

anonymouse - jak widzę to Ty uważasz, że każdy zdrowo myślący, mądry i uczciwy obywatel tego miasta musi nienawidzieć Nowaczyka i chcieć jego odwołania. Nie dopuszczasz nawet do siebie, że mogą być ludzie, którzy może i negatywnie oceniają jego kadencję ale kierując się zdrowym rozsądkiem, nie będą chcieli robić szopki z referendum na rok przed upływem kadencji. Wyobraź sobie też, że są ludzie, którzy są też zadowoleni z tej kadencji, nie są powiązani z PO czy Urzędem. Więc każdy głos w dyskusji jest cenny na tak i na nie.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ entrepreneur

4020 dni temu, 13:45 | ocena 75%

7

oceń komentarz 1 3

odwołać tego pozera

odpowiedz zgłość do moderacji

~ Mariusz Lewandowski

4021 dni temu, 00:08 | ocena 57%

8

oceń komentarz 3 4

Drogi Panie redaktorze coś słabo Panu ten debiut wypada bo ściąga Pan jak widać informacje z innych portali bez ich sprawdzenia i bez zastanowienia. Pis proponował referendum jakiś miesiąc temu czyżby zatem teraz zmienił zdanie ? W jednym z wywiadów Pan Wilk jasno powiedział że jako obywatel jest za referendum. Tego Pan nie dostrzegł. Więc wyjaśniam że wniosek referendalny podpisałem a do żadnej partii ni należę . W składzie grupy jest wielu członków RP to fakt . Ale to elblążanie podobnie jak Wilk czy Nowaczyk .Nie chodzi o to co można zrobić przez rok ale od czego można Prezydenta powstrzymać . Po pierwsze drogi Panie można pokazać że nie jesteśmy stadem baranów do strzyżenia . Po drugie że władza ma dbać o nas a nie my ponosić koszty fanaberii władzy. Po trzecie że nie już nie radni reprezentują obywateli ale że obywatele reprezentują siebie sami . Po czwarte że nie warto podkupować władzy bo zawsze może szybko zniknąć ... itp itp długo by wyliczać bo pewnie każdy ma swoje

odpowiedz zgłość do moderacji

~ rds

4021 dni temu, 14:21 | ocena 60%

9

oceń komentarz 3 2

dlaczego inicjatorzy mają przedstawiać kontr-ofertę? może nie są zainteresowani aktywnym uczestnictwem w ewentualnych wyborach przedterminowych, a chodzi jedynie o odwołanie obecnego prezydenta? w rok można stworzyć np. dobre wrażenie. można też zahamować niekorzystne (zdaniem potencjalnego innego następcy na stanowisku prezydenta) dla miasta działania bądź zmienić ich tor.

odpowiedz zgłość do moderacji