Komentarze (9)
Sonda - wybierz projekt stadionu dla Elbląga

Czy sonda została przygotowana po to, aby elblążanie przekonali się, jak wybitnie uzdolniony był pan Nowaczyk ze swoją koncepcją? Czy teraz nastąpi jego powrót w glorii i chwale jako eksperta do spraw przebudowy stadionu?

powinna być jeszcze trzecia opcja- niczego nie budować i nie remontować, bo i poco. Dla bandy rozwrzeszczanych kiboli

Zero remontu.Poczekać i wybudować nowy taki jak w Tychach,Lubinie,Lublinie itp.Elblag na to zasługuje bo wiocha nie jesteśmy.

zadaszyć prostą i tyle

A po co te wszystko ? Dla KIBOLI?

Koncepcja może być tylko jedna - gotowy projekt Nowaczyka. Wszystko jak na dłoni przygotowane pod rozpoczęcie inwestycji. Zadaszenie wszystkich trybun, podgrzewana murawa, oświetlenie, nowy budynek klubowy z pełnym zapleczem. Wszystkie inne "koncepcje", na czele z tą wilkową to wyrzucanie w błoto publicznych pieniędzy.

wariant pierwszy zdecydowanie

Albo nowy,albo wariant pierwszy..

nie remontować, oszczędzać, odkładać i wybudować...