M1 - Debica

Komentarze (8)

Stefan Rembelski: idziemy w zaparte. Nic się nie stało

wróć do artykułu

~ Mariusz Lewandowski

3952 dni temu, 21:15 | ocena 100%

1

oceń komentarz 0 2

Drogi Zoltarze masz jakieś kompleksy ? Mam prawi wybierać mam prawo rozliczać k do tego żadna grupa nie jest mi potrzebna. Co do debat to spytaj Nowaczyka - 12 12 12 prosiłem o zorganizowanie debat w ratuszu staromiejskim / pismo masz na WolnyElbląg na fecebooku/ jakoś nie miał chęci .... Ciekawe dlaczego ? Do urzędasa - akwaparku ni da sie zrobić wcale - bo jesteśmy za biedni. KAPICZI ?

odpowiedz zgłość do moderacji

~ Mariusz Lewandowski

3952 dni temu, 18:53 | ocena 100%

2

oceń komentarz 0 2

Wyborca uświadomił sobie zapaść ekonomiczną ? Cuda cuda cuda.......

odpowiedz zgłość do moderacji

~ zoltar

3952 dni temu, 17:11 | ocena 100%

3

oceń komentarz 0 2

Inicjatorzy referendum od pierwszych dni zbierania podpisów powinni nawoływać do poważnych debat na programy i argumenty "dla miasta" tymczasem jakby zapomnieli, że mogą w ten sposób zbierać przychylność mieszkańców. Dziś Grupy Referendalnej już nie ma i zniknął podmiot z którym władza mogłaby debatować bo chyba nie będzie rozmawiać o Elblągu z mieszkańcem-posłem z Braniewa. Można powiedzieć, że na razie jedynym ochotnikiem do debat okazuje się Mariusz Lewandowski, osoba prywatna.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ Urzendas

3952 dni temu, 16:24 | ocena 89%

4

oceń komentarz 1 8

Powoli, powoli. Jak się okazało, że to poseł z Braniewa stoi za grupa referendalną to poczekajmy spokojnie aż policzą POPRAWNIE zebrane podpisy, bo Wojtuś P nie takie numery robił w życiu. Potem pogadamy na argumenty, bo jak widać większość zarzuca Nowaczykowi brak realizacji obietnic wyborczych, a nie zna nawet jego programu wyborczego. Nie argumentujcie że nie ma do tej pory stadionu i aquaparku, bo to jest śmieszne. Takich inwestycji nie robi się wciągu dwóch lat.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ Zofia Polkowska

3952 dni temu, 20:19 | ocena 50%

5

oceń komentarz 2 2

Lubisz śmieszne rzeczy? To może pośmiejemy się razem? Co z wiaduktem na Zatorze? ile razy obiecano oddanie mostów nad kanałem? W jaki sposób załatwiono sprawę z dyspozytornią pogotowia? Dlaczego rozkopano naraz wszystkie drogi? Skąd dwukrotne podwyżki cen biletów w ciągu połowy kadencji?

zgłość do moderacji

~ Wyborca Świadomy

3952 dni temu, 14:57 | ocena 62%

6

oceń komentarz 8 5

Pan Rembelski jest niewiarygodny i nie konsekwentny jako osoba popierająca Henryka Słoninę w ostatnich wyborach, twierdził, że to najlepsza kandydatura gwarantująca rozwój naszego miasta! Dzisiaj pisze "...Henryka Słoninę, który wraz z SLD stworzył mocne podwaliny dzisiejszej zapaści finansowej Elbląga ..."tPytanie brzmi kiedy pisał pan prawde i od czego ona zależy?

odpowiedz zgłość do moderacji

~ kotek

3952 dni temu, 21:45 | ocena 100%

7

oceń komentarz 0 2

Wyborco Świadomy latasz po portalach i tylko szczujesz, wrrrr, wrrrr.

zgłość do moderacji

~ Kapitan Nemo

3953 dni temu, 13:07 | ocena 67%

8

oceń komentarz 4 2

Mleko się niestety rozlało. Jeśli się nie posprząta gruntownie łącznie z wymianą foteli i dywanów będzie śmierdziało przez bardzo długi czas. I muszą to zrobić elblążanie w swoim dobrze pojętym interesie - inaczej PO utopi miasto.

odpowiedz zgłość do moderacji