Komentarze (5)

We wrześniu ponownie rusza proces ratowników skazanych za gwałt. Obie strony złożyły apelacje

wróć do artykułu

~ M.

1709 dni temu, 09:08

1

oceń komentarz 0 0

do Ola: Boże, nie sądziłam, że w Polsce rodzą się tak głupie i okrutne osoby jak Ty. Obyś nie musiała doświadczyć tego samego, zapyziały jasnowidzu, broniący gwałcicieli!

odpowiedz zgłość do moderacji

~ Ola

1767 dni temu, 08:59 | ocena 63%

2

oceń komentarz 20 12

Od razu widać o co tu chodzi. Popili, poszli do łóżka a "pokrzywdzona" teraz robi z tego gwałt i próbuję na tym zarobić. Panowie po prostu wpadli w pułapkę. Moja koleżanka też próbowała kiedyś (z 20 lat temu) załatwić gościa bo był natrętny i naiwny a rodzice byli przy "kasie". Ali nic z tego nie wyszło bo nie wylądowali w łóżku. Tyle słyszałam

odpowiedz zgłość do moderacji

~ kasaki

1767 dni temu, 10:51 | ocena 65%

3

oceń komentarz 9 17

To co piszesz, jest tak obrzydliwe, chore i okrutne wobec ofiary, że szkoda słów. W tekście masz zacytowane słowa sędzi - z nich wynika, że ci ludzie zostali uznani za WINNYCH. Kobiecie nie przyszło by do głowy wypisywanie tak krzywdzących bzdur, mało tego, normalnemu człowiekowi, niezależnie od płci coś takiego nie przeszło by przez mózg. Oby los ci oszczędził takiego koszmaru, jaki przechodzi ta kobieta.

zgłość do moderacji

~ bartoszz

1767 dni temu, 08:22 | ocena 88%

4

oceń komentarz 15 2

Pewnie ze za niska kare dostali. Mnie zlapia z jointem i ide siedziec. W Polsce wlasnie pokazali ze mizna gwalcic i krasc bo kara w zawieszeniu nikogo nie przestraszy i nie da do myslenia. Jak jeden sedzia powiedzial w Polsce nie ma sprawiedliwosci bo sprawiedliwosc to tylko ideologia i tu pokazuje ze tak jest.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ cieciorka

1767 dni temu, 08:11 | ocena 87%

5

oceń komentarz 13 2

Dobre w sam raz przed wyborami? Czyli Elcia i Jureczek zostaną wyautowani?

odpowiedz zgłość do moderacji