Komentarze (8)

Z Elbląga do Krynicy Morskiej na pewno nie statkiem

wróć do artykułu

~ trelemorele

3976 dni temu, 12:41 | ocena 100%

1

oceń komentarz 0 2

Właśnie wybieram się na wakcje na wybrzeże i myślałem o takiej wycieczce z bazy Hel do Gdynia lądem do Elbląga stateczek Krynica Morska - Elbląg lądem do Gdynia ale jak widzę nici z takiej wycieczki. Trzeba poszukać innej wycieczki bo tu wygląda zniechęcająco. Jak zwykle się nie opłaca. Dziwne, tyle wody pod nosem i brak ciekawej oferty turystycznej. Obiad w Elblągu lub Krynicy też bym zjadł ale widocznie tam bogaci żyją i nie są zainteresowani takimi groszami.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ zier

4055 dni temu, 19:52 | ocena 67%

2

oceń komentarz 1 2

a w tamtym roku zeszlym ten statek plywal do krynici morskiej w sobote i niedziele rano a powrot byl tym samym statkiem okolo godziny 17

odpowiedz zgłość do moderacji

~ kop

4052 dni temu, 09:06 | ocena 100%

3

oceń komentarz 0 4

to było trzy lata temu, dwa ostatnie sezony były zamknięte przez budowę mostów

zgłość do moderacji

~ Bolo z taczka

4055 dni temu, 19:51 | ocena 75%

4

oceń komentarz 1 3

@kk,ujal mnie twoj komenterz.Masz racje choopie.Zyjemy w czasach netu.Wystarczy dobrze poinformowac sie i mozna zalapac sie na statek do KM.Nie trzeba grac wielkiej polityki.Regularnych rejsow nie bedzie ale paru madrych ludzi moze zorganizowac Charter do KM.Zawsze jest to ryzyko dla organizatora ale robiac Party Statek mozna na tym nawet zarobic.Do odwaznych swiat nalezy.A chcac bardzo,mozna i do Kaliningradu doplynac.(Sorry,ponioslo mnie.W tym negatywnym na wszystko miescie jest to jednak niemozliwe)

odpowiedz zgłość do moderacji

~ NoName

4055 dni temu, 18:18 | ocena 67%

5

oceń komentarz 1 2

Ciekawi mnie dlaczego wszystkie statki pochodzące z Elbląga stoją zacumowane na Motławie w Gdańsku i podróżują nimi tamtejsi turyści.

odpowiedz zgłość do moderacji

~ kk

4055 dni temu, 18:08 | ocena 83%

6

oceń komentarz 1 5

W ubiegłych latach rejsy z Elbląga również były zazaczone jako rejsy rezerwowe natomiast można było na nie normalnie kupić bilet w kasie żeglugi w Elblągu. Pływał on w każdą sobotę rano. Na 90% tak samo będzie w tym roku, więc może lepiej czasem dokładnie dowiedzieć się o wszystkie szczegóły... Pozdro

odpowiedz zgłość do moderacji

~ misiek

4055 dni temu, 20:41 | ocena 67%

7

oceń komentarz 1 2

rejsy rezerwowe to moim zdaniem co innego niz normalnie kursujacy statek, wiec co za informacje ???

zgłość do moderacji

~ Fredek

4055 dni temu, 16:31 | ocena 67%

8

oceń komentarz 1 2

No tak,jak zwykle Żegluga Gdańska,są firmy żeglugowe,którym opłacało by się kursować pomiędzy Elblągiem a Krynicą Morską,stateczki białej floty pływały z E do K M od zawsze,jak zwykle niemoc monopolisty:(Jak tu można mówić o rozwoju turystyki?To jest chore,ale nasze miasto nie ma niestety siły przebicia.

odpowiedz zgłość do moderacji