OBRZEŻA TRAWNIKOWE - DROGOWE STELLA GREEN 100cm X 4,5cm

7 PLN

OBRZEŻA OGRODOWE - DROGOWE STELLA BORD  100 x 4,5 (czarna)
Cena: 6,80 pln/brutto/szt.

W sprzedaży również obrzeża:
100cm x 6cm (czarna)  cena: 7,20pln/brutto/szt.
100cm x 8cm (czarna)  cena: 8,60pln/brutto/szt.

To alternatywa dla betonowych krawężników, drewnianych płotków i palisad, mające nad nimi tę przewagę, iż stają się one całkowicie niewidoczne, dzięki czemu uzyskujemy naturalny wygląd aranżowanej przez nas przestrzeni.

  • Nasze obrzeża są ekologiczne - wykonane w 100% z tworzywa z recyklingu. Od lat przetwarzamy odpady z tworzyw sztucznych zamieniając je w nowe produkty.
  • Obrzeża trawnikowe wykonane są z tworzywa uzyskanego w 100% z recyklingu. Dzięki temu są elastyczne co umożliwia kształtowanie zarówno prostych linii jak i łuków i kątów.
  • Eko obrzeża z tworzywa to alternatywa dla takich produktów jak drewniana palisada, betonowy krawężnik, betonowe obrzegowania. mają nad nimi tę przewagę, iż stają się one całkowicie niewidoczne, dzięki czemu uzyskujemy naturalny wygląd aranżowanej przez nas przestrzeni.
  • Obrzeże trawnikowe się do podłoży miękkich jak trawnik, ziemia, piasek kotwami z tworzywa, do podłoży twardych jak glina, tłuczeń można zastosować metalowe gwoździe.
  • Dzięki zastosowaniu obrzeży ogrodowych przy nawierzchniach z elementów betonowych np. kostka brukowa, płyta chodnikowa, tworzymy jednolitą i stabilną powierzchnię, zabezpieczoną przed rozsuwaniem się. Obrzeża sprawdzają się zarówno w ogrodzie jak i w miejscach użyteczności publicznej.

Zamów obrzeża prosto od nas.
Bez pośredników, bez dodatkowych opłat, z gwarancją i doradztwem ws montażu.

EKO STAR

ktoEko Star
e-mailekostar@onet.pl
kom+48515589664