Likszany - 10.000m2 - budowlana

210 000 PLN

PÓŁNOC Nieruchomości - POLNOC.PL

Likszany - działka budowlana położona na Pojezierzu iławskim w woj. wamińsko-mazurskim, w pow. iławskim, w gm. Zalewo, nad północnym brzegiem jeziora Płaskiego. Teren znajduje się na terenie Parku Krajobrazowego Pojezierza Iławskiego NATURA 2000.Działka o powierzchni 10.000 m2 w sąsiedztwie lasów i jezior w przesmyku jezior Rucewo i Jeziorak. Idealna do budowy domu marzeń. Dla osób ceniących sobie spokój i prywatność.

W pobliżu miejscowości:

- Siemiany 11 km
- Ostróda 40 km
- Elbląg 62 km

Istnieje możliwość dokupienia działki 0,5 ha w bezpośrednim sąsiedztwie. Cena przy zakupie tych dwóch działek do większej negocjacji.
.
Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC PZU ! Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom.

.

Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty wielu banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
.
Oferta w formule 0% - Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia dla biura
.
Zadzwoń by umówić się na oglądanie i dowiedzieć się więcej - Cena do negocjacji!

Zobacz wszystkie oferty   >>>   POLNOC.PL


 

ktoKatarzyna Manuszewska
e-mailelblag@polnoc.pl
tel556151310
kom602138454