Elbląg - mieszkanie sprzedaż, ul. Wigilijna
560 000 PLN
Na sprzedaż: klimatyczne mieszkanie na Starym Mieście w Elblągu – doskonała lokalizacja!
Przedmiotem sprzedaży jest przestronny lokal mieszkalny położony w województwie warmińsko-mazurskim, w Elblągu, przy ul. Wigilijnej. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej urokliwych części miasta – na spokojnym fragmencie Starego Miasta, z dostępem do parkingu wyłącznie dla mieszkańców.
Parametry nieruchomości:
Powierzchnia użytkowa: 59,20 m2
Dodatkowo: pomieszczenie piwniczne - 4,88 m2
Układ pomieszczeń: 3 pokojekuchniałazienkaprzedpokój
WINDA - Spółdzielnia " Sielanka zdobyła środki unijne na budowę windy, Inwestycja ma się rozpocząć w drugiej połowie roku 2026.
Atut: dzięki w pełni zagospodarowanej antresoli uzyskano cztery funkcjonalne pokoje, co czyni mieszkanie wyjątkowo praktycznym i komfortowym.
Atuty lokalizacji: serce Starego Miasta – wyjątkowy klimat architektury i bliskość zabytkówspokojna okolica, idealna do życiaw sąsiedztwie szkoły, przedszkola, punkty usługowe i tereny rekreacyjnedostępny parking dla mieszkańców
Mieszkanie stanowi idealną propozycję dla rodzin, osób ceniących wyjątkową atmosferę Starego Miasta lub inwestorów poszukujących nieruchomości w prestiżowej lokalizacji.
Serdecznie zapraszamy na prezentację.
Kontakt Margerita Wawryszuk
Tel: + 48 534 974 090; biuro@lexnova.pl
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Rynek : Wtórny
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Rynek : Wtórny
Osoba kontaktowa: Margerita Wawryszuk
telefon: 534 974 090
e-mail: biuro@lexnova.pl
| kto | Margerita Wawryszuk |
| biuro@lexnova.pl | |
| tel | 534 974 090 |
