Elbląg - mieszkanie wynajem, ul. Aleja Jana Pawła II

2 200 PLN
Piękny apartament z miejscem parkingowym pod budynkiem. Zaaranżowany w stylu skandynawskim. Całkowicie umeblowany i wyposażony ( meble widoczne na zdjęciach ). Lokal usytuowany jest na XII piętrze nowo powstałego wieżowca przy ul.Jana Pawła II - z pięknym widokiem na Zalew Wiślany. Balkon z widokiem na panoramę miasta Elbląga i Wysoczyznę Elbląską. Mieszkanie dla osób ceniących komfort, spokój i wygodę. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne. Dodatkowe opłaty to czynsz 640 zł + prąd, woda, ogrzewanie, wywóz śmieci. Kaucja zwrotna 2.500 zł. Mieszkanie skierowane do osób bez zwierząt. Atrakcyjna lokalizacja, blisko przystanek autobusowy i tramwajowy, centrum handlowe, usługi itp Typ umowy- najem okazjonalny. Mieszkanie wolne od 1 sierpnia 2026 r.

Typ umowy: Umowa na wyłączność
Rynek : Wtórny

Osoba kontaktowa: STATOR NIERUCHOMOŚCI Elżbieta Jarosławska
telefon: 501 33 88 19
e-mail: nieruchomosci@stator.biz

ktoSTATOR NIERUCHOMOŚCI Elżbieta Jarosławska
e-mailnieruchomosci@stator.biz
tel501 33 88 19