Przepiękny, roczny WYŻEŁ NIEMIECKI mix szuka doświ

Przepiękny, roczny WYŻEŁ NIEMIECKI mix szuka doświadczonego domu! 

PIES TYLKO DLA OSOBY, KTÓRA MA DOŚWIADCZENIE Z NADPOBUDLIWOŚCIĄ, ODRUCHAMI ŁOWCZYMI ORAZ LĘKIEM SEPARACYJNYM

Imię: Łyżew
Płeć: chłopak
Wiek: +/- rok
Zdrowie: zaszczepiony, zachipowany, wykastrowany  odrobaczony, posiada książeczkę zdrowia.

Łyżew jest niewątpliwie pięknym psem w typie wyżła niemieckiego. Jest duży, masywny i niestety ma sporo problemów behawioralnych. 
Największy z nich związany jest z silnymi reakcjami na ruch. Nieistotne jest czy jedzie samochód, traktor, czy poruszy się człowiek z oddali, pies, kot, czy w górze lecą ptaki - chłopak poluje...Dochodzi do bardzo wysokich emocji i trudno mu się wyciszyć. Szczeka, wyrywa się, skacze - chce biec za potencjalną ofiarą. 
Dodatkowo Łyżew cierpi na lęk separacyjny. Zamknięty w kojcu (niestety jest agresywny w stosunku do innych psów i nie może być na wybiegu) wyje, skomle i niszczy wszystko (włącznie z budą z którą potrafi zamienić w stos wykałaczek).
W stosunku do człowieka jest w porządku, ale nie można przy nim wykonywać gwałtownych i szybkich ruchów. 
Dla chłopaka szukamy opiekuna, który ma doświadczenie w pracy z takimi gagatkami. Nie wydamy psiaka na łańcuch, do kojca, czy budy. On potrzebuje człowieka, jego wsparcia, miłości i zrozumienia. Łyżew ma trudne życie, jest w ciągłym stanie pobudzenia i trzeba mu pomóc w wyciszaniu się, zapadaniu w sen, nauce ignorowania bodźców.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS:
Hania: 515 730 175
Dorota: 511 547 320

kom515730175